Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt a sorságot?

Miért álmodtam ezt a sorságot?

Figyelt kérdés

Jó reggelt! Ahogy a kérdésből is látható, arról álmodtam hogy az egyik magyar youtubernek a gatyája lecsúszott. és meztelen volt, és lehetett látni a fenekét meg a golyóit.


Privátban megírom hogy milyen youtuber volt.

Ez az álom engem milyen sorsa akar engem tudatni?



2022. aug. 3. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az álmod megfejtése: Az ilyen emberek (közszereplők) akarva/akaratlanul is mondanak, tesznek olyan dolgokat, amivel lejárathatják magukat, és később talán megbánják. Nem kell túlgondolni, egyszerűen csak ez fogalmazhatódott meg a tudatalattidban, miközben őt nézted. A meztelenség legtöbbször a szégyenérzet, kiszolgáltatottság megfelelője az álmokban.
2022. aug. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megfogalmaztad!
2022. aug. 3. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rövidesen a fejedben fogod tartani a youtuber ivarszervét néhány percig.
2022. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én azt szoktam álmodni, hogy anyaszült meztelül vaGYOK A MUNKAHELYEMEN A TÖBBIEK ELŐTT!
2022. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!