Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit takarhat ez az álom?

Mit takarhat ez az álom?

Figyelt kérdés

A volt párommal nem rég ért véget a kapcsolatunk. Sajnos ez nagyon megvisel, valószínűleg ezért is álmodhattam ezt.


Egy havas tájon voltam, este felé, már sötét volt, lehet éjszaka. Egy vonatot vezettem. A sín párok hirtelen elkezdtek nagyon kanyargósak lenni. Ezeket a kanyarokat még bevettem, annak ellenére, hogy a vonat egyre jobban gyorsulni kezdett, viszont nem tudtam irányítani. Ahogy haladtam az úton, a sín majdnem 90 fokos szögben megtört jobbra. Mivel nem volt teljes 90 fok, azt hittem be fogom venni ezt a kanyart is, viszont ez nem így történt, a vonat kisiklott és a vagonok el dőltek. A következő képek már azok voltak, hogy egy havas utcán sétálva keresem a volt páromat, hogy segítséget kérjek tőle, de nem találtam sehol. Egy embert találtam az utcán, tőle kértem segítséget, ő egyből jött. A következő képek már a vagonok mellett voltak. Hirtelen az addig kietlen tájon egyre több ember gyűlt össze, hogy a vagonokat fel állítsuk, itt már hajnalodott. Egyre emlékszem, hogy sikerült felállítani, abban találtunk egy halottat, viszont zsákban volt, nem emlékszem konkrét emberi alakra. Találtunk meg élő embereket is. Nagyjából ennyi volt az álom. Félig olyan volt, minta tudatában lettem volna annak, hogy álmodom, viszont mégis nagyon valóságos volt. Olyan érzések voltak bennem például, hogy hibáztattam magamat, amiért kisiklott a vonat. Majd amikor a volt páromat kerestem, akkor kétségbe esés jött rám, hogy nincs velem, nem találom. Majd pedig a vagonok felállításánál pedig olyan érzések voltak bennem, hogy gyorsan hozzam helyre, mert akkor talán kevesebb sérült lesz. Egyből utána fel is keltem, utána kerestem az interneten. Amit találtam az az, hogy a vonaton utazás jelentheti az életutat is. Konkrét dolgot a kisiklással kapcsolatban csak annyit találtam, hogy balszerencsés sorsfordulatok. Nem tudom hova tenni ezt az álmot magamban.



2022. aug. 6. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokszor almodunk hulyeseket..

szerintem ez az alom csak azt jelenti hogy ragaszkodsz a volt parodhoz meg es valamennyire hianyzik, ezert voltal ketsegbeesve mikor nem talaltad almodban


Regebben a paromeknal laktam es anyossal rossz volt a kapcsolatom folyamat basztatott


De neha hianyzik a jo emlekek mikor pl vasarolni mentunk egyutt

De neha skizonak tunt es basztatott hatbaszurt megbantott nagyon sokat


Mikor elkezdenek hianyozni a jo dolgok aznap este tuti h arrol almodok h ottvagyok naluk es valamit ujra szemetkedik es akk elmegy a kedvem h ujra oda menjek..

ez az alom a sajat lelki bekemre szolgal, az agyam iranyitja az erzeseimet h nem szabad mennem mert ujra ez lesz! Egyszer mar megtortent!

2022. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, van, vagy volt valami, az életedben, amit nem tudtál irányítani. Kicsúszott a kezedből az irányítás, lehet, hogy ez épp arra a bizonyos kapcsolatodra vonatkozik. Megszakadt a kapcsolatod, ezzel úgy érzed, kisiklott az életed és tele vagy bűntudattal miatta, szeretnéd helyrehozni.

A hó itt egy rideg, barátságtalan életszakaszt jelképez.

Igen, a vonat nálam is az életutat jelenti, a kisiklást is jól írták, bár én ezeket sosem könyvből olvastam. Saját, sok éves tapasztalat, megfigyelés.

2022. aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászóló jól írja.

Eddig egyenesen haladt az életed, és az lehetett a töréspont, amikor az életed kisiklott, a kapcsolatodnak vége lett. Ezért részben magadat is okolod.

A havas táj meg magányt, ürességet, kilátástalanságot is jelképezi.

Vannak körülötted emberek, akik segíteni próbálnak, és rájuk való tekintettel is arra törekszel, hogy mihamarabb helyreállítsd a dolgokat, és a szakításnak ne legyenek túl nagy következményei se a sajátod, se mások életére. Hajnalodott, ez szintén azt jelenti, hogy már elkezdted magad valamennyire összeszedni.

2022. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a hajnal egy új kezdetet is jelenthet :)
2022. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!