Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álombeli flörtöl...

Mit jelent az álombeli flörtölés? (Hosszú kérdés.)

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet álmodok, főleg olyan emberekkel, akiket a valóságban is ismerek.


Legutóbb azt álmodtam, hogy előbb az iskolában voltunk, helyettesítő tanárral, játszottunk, meg ilyesmik. Amikor azonban vége lett, mindenki elkezdett kivonulni, odajött hozzám egy lány, előbb véletlenül meglökött, majd rám nézett és láttam a felismerést az arcán. Sokkal másabb sminket viselt, mint egyébként szokott, olyan furcsa érzés volt. A falnak lökött, incselkedett velem. Szóval flörtöltünk na. Éreztem, hogy... ha nem is szerelem, de erős és pozitív érzések töltöttek el. Álmomban nagyon tetszett nekem ez az élmény, élveztem, a valóságban azonban ódzkodom tőle. Kellemes érzéssel töltött el, de az álomban mégis finoman eltoltam magamtól, majd eltűnt. Nagyon... kihívóan mosolygott rám, mintha akarna tőlem valamit. Tudta, hogy mit csinál, körülbelül olyan, így visszagondolva, mint azok a hetero nők, akik kihasználják a helyzetet, trófeának használják a leszbikus nőket, hogy "nézd meg, olyan jó csaj vagyok, hogy még a nők is kajtatnak utanam". (Amúgy erről a lányról el is tudnám képzelni, elég nagy pasizógép, és van benne elég bátorság és rosszindulat egy ilyet bevágni.)



Ez a lány... abszolút unszimpatikus ember számomra, az egész lényét, a külsejét úgy ahogy van, utálom. Nem csúnya, de nagyon zavar az ahogy öltözködik (szerintem nincs stílusérzéke). Olyan... túlságosan egyszerű, butácska lány, de egyszer megpróbált belemászni a családunkba és kisajátítani a szüleimet (ez mégegy lapáttal rádobott az amúgy is unszimpatikus lányra). Viszonylag régóta ismerem, legalább hat éve. A valóságban igazából egy másik lány tetszik nekem, remélem ez nem azt jelenti, hogy a számomra unszimpatikus lány felé lesznek érzelmeim... azt nem tudnám túlélni.



17/L (És csak a könnyebbség kedvéért, leszbikus vagyok.)



2022. aug. 7. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Sok gondolatot pazarolsz a lányra, tehát már elve vannak gondolataid és vágyaid felé.


Konkrétan rivalizálsz vele, tudat alatt.

2022. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"egyszer megpróbált belemászni a családunkba és kisajátítani a szüleimet"

Azt mégis hogyan? :-O

2022. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

"remélem ez nem azt jelenti, hogy a számomra unszimpatikus lány felé lesznek érzelmeim... azt nem tudnám túlélni"

Nem, dehogy. Azt jelenti, hogy magányosnak érzed magad, arra vágysz, hogy szeressenek, de az csak úgy fog menni, ha sokkal inkább nyitsz: a fiúk felé is.

2022. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!