Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megfogok halni 2 nap mulva?

Megfogok halni 2 nap mulva?

Figyelt kérdés

Nagyon élethű álmom volt,és én általában mindig megérzem és vagy álmodom előre a bajt...ma reggelre azt álmodtam,hogy nem tudom ki aztmondta nekem álmomba hogy 2 nap múlva meg fogok halni,és a régi házunkban ültem a fotelban,nyitva volt az ablak és egy fekete varjú berepült az ablakon és szaladt oda az én lábamhoz...

Nagyon kétségbe voltam esve mentem mindenkihez (olyanok akiket ismerek de nem beszéltem velük max 2 szót életembe) és aztmondták nincs mit tenni meghalok 2 nap múlva és ezen nem lehet változtatni már eldőlt...

Illetve a cigánykártya is folyton betegséget,szerencsétlenséget és erőszakos halált ad ki...

Szerintetek? Fiatal vagyok még,most kezdtem el a huszas éveik elejét,nem szeretnék meghalni



2022. aug. 8. 15:53
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
1 2
 1/20 anonim válasza:
55%

Az hogy fiatal vagy semmit nem jelent...bármikor meghalhat az ember. De ez nem jelenti azt, hogy te 2 nap múlva megofgsz halni. A cigánykártyát engedd el, mert abból aztán biztos nem lehet arra következtetni, hogy meghalsz 2 nap múlva.

Ne parázz az a lényeg. Ha miden zagyvaságot elhiszel és minden ember szavának bedőlsz, akkor ne csodálkozz, hogy halálfélelmed lesz.

Viszont az, hogy félsz még nem jelenti azt, hogy megkell halnod.

Csillapodj le, igyál egy citromfű teát és esetleg beszéld meg ezt valamelyik szeretteddel.

De ne random tagokkal, hanem valaki olyannal, akinek fontos vagy, szeret téged és szívesen meghallgat ilyen dolgokkal kapcsolatosan is.

2022. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Lehet csak megjelent benned a halál gondolata, és a tudatalattid körbejárja.

Csak javasolhatom hogy ne foglalkozz vele, és ne félj a haláltól se, mert kevés ráhatásunk van arra, hogy mikor halunk meg, plusz ez az élet csak egy élet a sok közül, mégha a mostani személyiséged ezt nem pont így látja.

2022. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem fogsz meghalni.
2022. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Százalékos esély van rá minimális, ez nem nőtt meg most attól, hogy ezt álmodtad.
2022. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Az álmok nem jósolnak, könyörgöm. Igen vannak véletlen egybe esések, de nem biztos attól még, hogy két nap múlva meghalsz. Valamiféle lelki probléma vagy maga a halál félelmétől álmodtál ilyet. Minél többet kattogsz ezen, annál jobban észre veszed a baljóslatú "jeleket", még azokat is, amiket normális helyzetben észre se vennél.

Tehát a megoldás: Gondol a terveidre, a jövődre. Menj el sétálni, örülj, hogy élsz. Próbáld meg kitalálni, hogy miért vagy olyan nyugtalan, hogy ilyesmiről álmodsz.


Nem azt jósolja meg az álmod, hogy meghalsz. Arra figyelmeztet, hogy ideje rendbe tenned a lelki békédet.

2022. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Majd 2 nap mulva kiderul
2022. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 TinaBet ***** válasza:

az álmokat nem szabad szó szerint értelmezni. sok rémálomnak pont h jó híreket jelentenek.pl.: a tarantula is jót jelent.


a te esetedben a 2-es szám jelenthet önállóságot, önmegvalósítást.

a halál nem pont halált jelent. a rosszakaróidat mutathatja vagy azok bukását.

varjú, holló az igazságot vagy feltátást jelent.

ha lábadnál jelenik meg akkor kezdesz megtorpanni az önállóságban vagy valami másban. erre figyelmeztethet.

2022. aug. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én is szoktam olyat álmodni, amire rávághatnám, hogy: Na de jó, ez még az meg fog történni, végem!" De ehhez nem így kell hozzáállni. Igen, az álmok néha jelenthet ez valamit. De szerinted miért mondaná meg nyíltan, hogy 2 nap múlva meg fogsz halni? Az előző pl tök jól leirt jelképeket. Ez nem ilyen egyszerű azért. Mindenesetre, vigyazhatsz akár aznap kicsit jobban is.

Na, ha letelt a két nap, kérdező, légyszíves írj, mert kivi vagyok, bár igen valószínű hogy túléled.

Ha nem, akkor én is elásom magam, mielőtt ilyen történne, csak előbb elmegyek a temetésedre, kérek meghívót! (Nem, ilyenkor nagyon ne vegyél komolyan, köszi)

TEMETÉS, TEMETÉS, JAJJ DE SZÉP, JAJJ DE SZÉP, HULLÁT RAKNAK KOPORSÓBA, UTÁNA MEG BE A SÍRBA, JAJJ DE SZÉP. NE NEVESS, NE NEVESS, BALJÓS ÁRNY ITT LEBEG, TE LESZEL A KÖVETKEZŐ, SZÉP KIS SÍRHELY ÁLLOTT ELŐ, NE NEVESS! Remélem átéreztétek a dallamát, mert igen, ezt a dalt most rögtönöztem. Valahogy úgy van, hogy s s l s s m s s l s s m s s s

l s f m r s s s l s f m r m r d :|| asszem így lehetne leírni a szolmizációját...... a jövő dala.. :D Xd Ritmust már nem írok le ide.

2022. aug. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 TinaBet ***** válasza:

Elöttem lévő.

Jó h végre vidámabb embereket is látok itt ebben a kategóriában.

kedves kérdező az egészségedre mindenképpen figyelj.

Sajnos nekem mandulagyuszim lett hirtelen.nem komoly, de képzeld vasárnap jött rám és hétfőn látszódott. úgy h elötte semmi jele nem volt. max bestresszeltem az új melóhelyemen. csak két hete dolgozok s máris táppénzre kellett mennen.


szóval ne stresszeld magadat, mert megbetegedhetsz.

2022. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Na,meghaltak?
2022. aug. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!