Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen jelentessel birhat ez...

Milyen jelentessel birhat ez az álmom , fulladásos öngyilkosság(talán?)

Figyelt kérdés

Ez egy hosszabb alom volt viszont csak a lenyegi reszere elmelkeszem:


elindultam este egyedul utcan lakasombol , ahol nagy tarsasagba botlottam magam elott , ott volt egy lany ismerosom akinek kiabaltam a nevet de nem vett eszre , igy oda futottam hozza. Az arca nagyon le volt fogyva, beesve es sebes/heges volt , talán olyan mint egy metamfetamin fuggonek tehat szerintem kabitoszer hasznalat miatt. Ők ittasak voltak es jott egy rendorauto ami levillogott minket es felre allt hogy igazoltasson .Civil rendor es egy piros Porsche 911el volt. Miutan igazoltatott minket valami olyat oda nyogott a vegehez ami egy regebbi emberre utal akit ismertunk mind es lesokkoltunk ,o nevetett es elkezdte irni a csekket. Ezutan en beultem a rendor Porschejdba meg a lany baratom es meg egy csaj akit ismerunk mind ketten es elhajtottunk vele. ezt kovetoen rendorok es a TEK-esek kezdtek el uldozni es kicsit ilyen GTA feelingje volt a menekulesunknek. Ez mind este volt. Ezutan valahogy bejutottunk egy ilyen hajo/yacht kikotobe (talan a tagore setany kikotojehez tudnam hasonlitnai) es onnan beleugrattam az autoval es mind harmunkkal a mely vizbe ahol elsullyedtunk. A lany baratom elobb feluszott a vizre , az ismerosunk aki velunk volt ott az is mar kozel jart en viszont lent maradtam , es fel akartam menni, de ugy ereztem hogy ha tulelem ezt akkor ugyis borotnbe kerulok meg sz@r lesz utana minden , szval inkabb nem megyek fel. Viszont amikor rajottem hogy megfogom banni ha meghalok ,mert fontosak a szeretteim es az eletem akkor mar tul keso volt es meghaltam , a ket lany feljutott vegul es az egyiket pont vegig neztem mielott meghaltam. Aztan mindha kaptam volna egy masodik eselyt az elettol es feleledtem de teljesen mashol , megkerdeztem egy random embert hogy hany eves vagyok es azt mondta 80korul. Kiakadtam es tukorbe neztem de ugyan ugy neztem ki mint most , csak a hajam elol hosszabb volt es oldalra fesult. Ezutan rettentoen elkeseredett voltam, ugy ereztem h magamra maradtam es mindenkinek bizonygatnom kell hogy en vagyok az , aki valojaban meghalt es hogy senki se fogja elhinni. Elmeletileg vagy 2honappal vagy 2hettel kesobb “szulettem újá”. Aztan valamit magyarazkodtam de arra mar nem emlekszem es felebredtem! Nagyon megviselt ez az alom.



Lehet kicsit hosszura sikeredett es osszeszedetlen , de megprobaltam mindent osszeszedni. Aki jartasabb az alom szakertesben vagy hasonlok az ne tarsa magaban amit gondol.:(

19F



2022. aug. 10. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy semmilyennel.
2022. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!