Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Alvás paralízisem volt?

Alvás paralízisem volt?

Figyelt kérdés

Nem szoktam túl sokat aludni de egy percre megpróbáltam lehunyni a szemem néztem közben videókat és annyi van meg hogy, olyan mintha ott lett volna valaki de mégsem, és belesüllyedek az ágyba nem bírtam egyszerűen megmozdítani a testem és azonnal az volt bennem hogy most akkor kiabálok apának hogy hátha meghallja hogy valami baj van de nem ment utána

próbáltam behunyni a szemem hogy véletlenül se lássak semmi ijesztőt és éreztem is hogy csukva van a szemem de ugyanúgy láttam magam előtt a szobámat és nagyon megijedtem aztán felkeltem és a videó még mindig ment a telefonomon. És most nem merek pihenni sem pedig nagyon korán kelek.


2022. aug. 31. 03:06
 1/8 A kérdező kommentje:
lehet ahhoz valami köze hogy stresszesen aludtam el?
2022. aug. 31. 03:13
 2/8 anonim válasza:
71%
Annak tűnik. Közvetlenül ébredés előtt szokott előfordulni, mikor még félig alszik az ember. Ilyesztő, de teljesen ártalmatlan. Próbálj meg kiadósabb, pihentetőbb alvásokat abszolválni.
2022. aug. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Illetve próbálj ne videókra elaludni. Nagyon tönkreteszi az alvás minőségét, ha színes, villogó közegben alszol el.
2022. aug. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Morzsi007 ***** válasza:
48%
Igen, az lehetett. Ilyenkor semmire nem vagy képes, megmozdulni sem és félelmetes. Ilyenkor meg kell nyugodni és pár másodperc, perc múlva elmúlik. Régen sokszor történt ilyen velem is, eleinte nem tudtam mi ez. Nyugodtan pihenj, csak, ha ilyet tapasztalsz, akkor nem kell erőlködni, majd elmúlik. 🙂
2022. aug. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
58%
Egyszer volt életemben alvásparalízisem, és éppen ilyen volt. (Süllyedés érzés, láttam a szobámat csukott szemmel, nem tudtam a szüleimért kiáltani, vagy megmozdulni.)
2022. aug. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Valójában nincs csukva a szemed olyankor, nekem is volt mar es lattam en is fura alakot, aztan becsuktam a szememet es nem lattam, aztan felebredtem
2022. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Darius- ***** válasza:
14%
Igen, tisztítsd meg a házat a rossz lelkektől. Vegyél füstölőt például.
2022. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
57%
Ha csukott szemmel is látod a szobát, az azt jelenti, hogy félálomban vagy, és amit konkrétan látsz, az már álom. Nekem rengetegszer volt alvásparalízisem, úgymomd, tapasztalt veterán vagyok a témában. Néha van olyan, nem tudok megmozdulni, aztán nagy nehezen sikerül, elkezdem csinálni a napomat, aztán valahogy rájövök, hogy épp álmodok. Azt csak álmodtam, hogy sikerült megmozdulnom, és egy alternatív álomnappt kezdtem el. Amint erre rájövök, megint ott találom magam az ágyban, mozdulatlanul. És ha sikerül megmozdulnom, akkor az vagy megint álom, vagy a valóság végre. Volt olyan, hogy legalább 6-7 hamis felébredést álmodtam így meg. Ijesutőnek tűnik, de aki tapasztalt, ismeri az elméjét, annam akár érdekes is lehet, sőt, egy óriási lehetőség a tudatos álmodás és a legmélyebb meditációs forma elsajátítására.
2022. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!