Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy tavaly elhunyt ismerősömme...

Egy tavaly elhunyt ismerősömmel álmodtam. Álmomban nem voltam annak tudatában, hogy valójában már elhunyt. Bővebben lent. Mit jelenthet az álom?

Figyelt kérdés

Egy helyiségben voltunk, talán egy konyhában az ex barátommal. (Nagyon régen volt ő a párom.)


Kétféle kenyeret láttam.


Volt ott néhány váza és a vázákban vágott virág.

Ebből arra következtettem, hogy valakinek névnapja vagy születésnapja volt.

Kérdeztem, hogy kinek volt mije?

Volt barátom mondta, hogy az anyukájának névnapja.

Akkor bejött az anyukája (aki amúgy már elhunyt).

Megpusziltuk és egy kicsit megöleltük egymást.

Aztán ahogy kibontakoztunk az ölelésből, belenéztem a szemébe és könnyes volt. Ezért még egyszer megöleltük egymást és ekkor sokkal hosszabban. Ez az ölelés sokkal bensőségesebb volt, mint az első.

Aztán valamit írtunk hárman is. Ő valami olyasmit írt, hogy liliom.


Aztán már máshol voltunk, talán egy buszmegállóban és sok méhet láttam egy fán. Ekkor arra gondoltam, hogy milyen jó lenne odarepülni a méhek közé és addig méh lenni.



2022. szept. 4. 06:38
 1/2 meteorraj ***** válasza:
A kötődésed volt barátodhoz nem szűnt meg. Mélyen él tudatod alatt ez a kapcsolat. Az álmok a tudat alatti kifejeződései és mivel a tudat a halál után is valamilyen síkon és formában működik tovább, így most rövid időre sikerült együtt ünnepelnetek egy névnapot, mint régen? A kétféle kenyér a földi lét és a túlvilági lét különbözőségét mutathatja. A földi életben a kenyér fizikai valóság, a túlvilági létben a lélek kenyere. A méhraj, Jézus bogárkáinak megjelenése egy lelkes és csodálatos közösség utáni vágy kifejeződése lehet...a Föld és Ég közötti lét, éteri zümmögés, talán a túlvilági létben való újra egymásra találás kifejeződése. Szép álom, őrizd meg. És érdeklődj a tudatosan álmodás lehetőségei felé. Vannak technikák, amellyel befolyásolni lehet az álmok irányultságát, tartalmát. Álomfejtés is érdekelhet, ennek is vannak iskolái. A téma felvetéséből részedről én ezekre tudok gondolni. Egyszer nem találtam egy régi családi ékszert. Rendkívül feszült voltam emiatt. Elhunyt édesanyám álmomban a tenyerén nyújtotta felém, némán, szótlanul, de nagyon biztatóan nézett a szemembe...Nem sokkal ez után előkerült az aranymedál. Innen gondolom, hogy a túlvilágról érkezhetnek jelzések, konkrét üzenetek. Ezzel biztatnálak téged is, vedd komolyan ezek jelentőségét, mert értelmetlenül sohasem jelennek meg...
2022. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy írtál és köszi, hogy részletesen kifejtetted. Kedves vagy!
2022. szept. 10. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!