Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álmodás Veletek volt...

Tudatos álmodás Veletek volt már?jó/rossz tapasztalatokra kíváncsi lennék és hogy hogy tudom elérni amikor csak akarom. Hallottam h alvásparalízist okozhat én alvás előtt leszoktam takarni a szememet ha letakarom is láthatok ilyesztő dolgokat?

Figyelt kérdés

Mostanában hallottam erről és előtte nem tudtam h ez micsoda vagy hogy van ilyen

Meg régebben random megkérdeztem anyumat h emlékszik e mikor kisebb voltam h tudtam repülni és hogy tök jó volt és kinevetett h én soha nem repültem biztos csak álmodtam, de én ragaszkodtam hozzá hogy de én tudtam repülni (meg akkor is ha ez valóságban lehetetlen)és kb fél év után rájöttem h fhu ezt tényleg csak álmodtam hisz lehetetlen lenne ez a valóságban,sokszor repültem random és valosagosnak tünt,van meg par hasonló storym. Volt h csak játszódott le az álom mint egy film es egyszer csak észre vettem h álom es tudtam irányítani a dolgokat,volt h valamirol nagyon akartam álmodni es mikor arról a valamiről álmodtam és majdnem megtörtént amit akartam annyira izgatott voltam h sajna felkeltem.

Tegnap megtudtam h szoktak álom naplót irni, na en ugy voltam ha álmodok megírom egyből, nos álmodtam is felébredtem és az álom után leírtam azt amit álmodtam, utána vissza aludtam és megint álmodtam majd felkeltem és kerestem a leírt álmomat de rájöttem h az is csak egy álom volt h én felkeltem és leírtam az álmom.Szoval igazából nekem már igy random volt ilyenbe részem h tudtam irányítani az álmaim de nem nagyon emlékszem már rájuk csak egy két kép marad meg. Volt már h gondolkodtam egy bizonyos dologról és úgy aludtam el és aztán azt a dolgot álmodtam meg amiről gondolkodtam és irányítani is tudtam. Ha álmodok akkor gyakran tudom irányítani de van amikor nem veszem eszre h álom és olyan mintha a valóság lenne és ugyan úgy aztcsinálok amit akarok de mivel azthiszem h a valóság nem csinálok hülyeségeket pl törvény szegést mert azt hiszem h következménye lesz(pedig nem lenne mert álom)

Igazából akivel történt ilyesmi az leirhatná, meg véleményét is bárki viszont nem szeretnék bunkó kommenteket!



2022. szept. 18. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Aha. Ilyenkor mindig ugyanazt írom.

Long sztori short..

Volt sok minden, amit igazából akartam gyakorolni egy dolgot leszámítva.

Mivel bármivel próbálkoztam, hogy belépjek valaki álmába, nem hagyták, ezért mentális dolgokat kezdtem gyakorolni. Teleportálás, külső lét irányítása,az élők szinkronizálása, szupererő, végtelen hatalom, meg akármi. Mindig úgy volt, hogy tudatomra ébredtem, egyből felültem lebegő törükülésbe és gyakoroltam. Lebegtettem, láthatatlan lettem, alakváltás, falon átmenés, de minden móka volt, mert akármikor teremthettem vagy eltünthettem akármit, az álomemberek memóriáját, hangulatát, érzéseiket. Volt, hogy megöltem egy kisbabát, és megcsináltam, hogy majd amikor következő életébe feléled, akkor emlékezzen, hogy direkt öltem meg, és miért. ( így volt jobb neki). Ezek mind mókák voltak, hogy leteszteljem, visszakapom-e azt, amit beleteremtettem. Igen. De nem volt jó v rossz érzésem, mert teljesen tudatosak voltak ezek, nem féltudatosak, amiket ugyanúgy tudatos álmoknak hívnak.


Jó volt, de nem eléggé így abbahagytam a gyakorlást. Bár gyönyörű dolgokat láttam, nagy érzéseket éltem meg, megnyitott formáimat tapasztalhattam. De nem volt lényegi haszna számomra.

2022. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos sokszor próbáltam a tudatos álmodást de sose jött össze. Inkább alvási paraliziseim voltak. Volt egy nyaram mikkor minden második nap alvási paralizissel keltem. Azzóta nagyon ritkán van
2022. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mikor nagyon fáradt vagyok és le fekszem aludni délután akkor mindig tudatosan álmodok, ha akarok ha nem. Általában van egy alap sztori amit az elmém kreál almodás közben van, hogy horror, de mivel irányítani tudom az álmot ezért az történik benne amit csinálok. Szóval én irányítom ezért lehet rossz vagy jó kimenetele. Mindent attól függ, hogy te mit akarsz, ha azt akarod, hogy mindenki meg haljon akkor ki találod, hogy és meg fognak, ha meg mentesz mindenkit akkor az lesz a vége. De nem mindig horror.

Viszont én már nagyon unom, hogy állandóan tudatosan álmodom mikor délután le fekszem, szóval én inkább utána néztem, hogy mit lehet tenni, hogy ne legyen, mert egy idő után már nagyon idegesítő és nem tudom rendesen ki pihenni tőle magam. 😅

2022. okt. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!