Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van bármi logika abban hogy...

Van bármi logika abban hogy vele álmodom? Jelent valamit?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy srác aki nagyon tetszett általánosban (5-8 osztály kb). Sosem voltunk barátok, néha váltottunk pár szót de ennyi. Bekerültünk gimibe és szinte soha nem láttam, így lassan el is felejtettem, azt hittem túl vagyok rajta. Azonban múlt évben hasonló lett az órarendünk (gondolom) mivel minden reggel egy busszal jártunk. Néha váltottunk pár szót, de leginkább csak távolról vetettünk egymásra néhány pillantást.


A lényeg, hogy ezek után megint feltámadt bennem hogy tetszik, bejön nekem. Míg találkoztunk nem volt fura hogy néha vele álmodok, viszont eltelt a nyár, lassan a szeptember is, megint alig gondoltam rá, mivel ugye nem találkoztunk, de hirtelen mégis vele álmodtam, kétszer is.


Először 3 napja, akkor beszélgettünk álmomban és adott egy puszit az arcomra + megölelt.


Annyira kellemes és jó bolt, erre tegnap azt álmodtam hogy állunk a buszmegállóban és próbálok beszélni hozzá, de rám sem néz, nem foglalkozik velem.


Most totál összezavarodtam ezen álmok miatt. Van bármi jelentésük vagy csak buta álmok?



2022. szept. 19. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
69%
Az álmok nem buták, jelentőségük van. Nagy vonalakban azt jelenti, hogy sokat gondolsz rá (lehet, hogy észre sem veszed, vagy nem akarsz vele foglalkozni). Mindenesetre fontos személy ő neked
2022. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!