Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Csak erős idegzetűeknek!...

Csak erős idegzetűeknek! Halottakkal álmodtam, van valami jelentése, jelentősége?

Figyelt kérdés

Nem vagyok félős, sem ijedős. De ez most eléggé hatásos volt. Ismét láttam vonatsínt, rengeteg halottat. Megrázó álom volt. És olyasmit magyaráztak nekem, hogy tegyek végre valamit magamért! Nagyon hosszú vonat sín, alatta elgázolt rothadó tetemekkel, rengeteg tetem, állati és emberi is. Aztán mondogattam magamnak, ez csak álom, ébredj fel. Végül nagy nehezen fel ébredtem.

Hát az biztos, hogy elment a kedvem az öngyilkosságtól...🤢



2022. szept. 22. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ne egyél sok zsírosat lefekvés előtt.
2022. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm....
2022. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Darius- ***** válasza:
37%
Ne gondolj feltétlenül rosszra. Talán csak üzenni akarnak az álmokban.
2022. szept. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szoktál sportolni? Heti 3-4 jó testmozgás, egy kiadós séta, egy kis futás, egy kör bicikli a szomszéd faluba csodát tud tenni a hormonháztartással.

Én is rendszeresen álmodok szellemekkel, de ez nagyon durva, nem bántásból, de szerintem ennek előfordulhat, hogy van valami oka, ezért javaslom a sportot, mert rövid távon biztosan gyorsabb javulást hoz majd.

2022. szept. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Üzenet, figyelmeztetés. Keress meg
2022. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem félek. Gyakran kapok hasonló üzeneteket. Csak azt nem tudom hogy kitől. Arról szoktak szólni, hogy ne legyek öngyilkos, és arról hogy ne becsüljem alá magamat. Álmomban gyakran a legjobbak közt vagyok, és én igyekszek felvenni a versenyt a többi válogatottal. És néha álmodok a gyerekkori szerelmemmel, pedig már 36 vagyok, akkor olyan 14 voltam. Valahogyan visszakerülök az alapiskolába, ülök az osztályban, és ő rám sem néz. Én pedig érzem hogy már csúnya vagyok, és azért. Nagyon megalázó.
2022. szept. 23. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!