Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez lehetett termékenységgel...

Ez lehetett termékenységgel kapcsolatos álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy egy tóparton voltam és belógattam a lábamat a vízbe. Jött egy pár hal, és elkezdték volna csipegetni a bőrt gyengéden a lábamról, de én kihúztam a lábamat a vízből. Aztán mégegyszer beraktam a lábamat, megint jöttek de én kihúztam , mondván mi ez az egész meg hogy ez szar.

Harmadszor is beleraktam a vízbe, de akkor már nem jöttek többé. Aztán valaki mondta nekem hogy gazdag emberek ezért százezreket fizetnek, nekem meg ingyen is megadatott volna a természet által.

Akárhogy is próbáltam őket odavonzani már nem jöttek és nem is voltak láthatóak többet. Bántam hogy 2x meghátráltam tőlük.

——

Ennyit az álomról.

Az álom előtti napon a párom belém ment. Spiralom van és félek a terhességtől, nem akarok gyereket soha.

26/n



2022. szept. 26. 07:25
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
4 szavazat
 1/1 A kérdező kommentje:
Mármint spirálom van ami elvileg nagyon megbizhato de én így is félek mert annyira nem akarok gyereket soha
2022. szept. 26. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!