Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt a legérdekesebb/legeml...

Mi volt a legérdekesebb/legemlékezetesebb álmod?

Figyelt kérdés

Nekem az, hogy érettségikor láttam egy fehér lapot ahol az adott tantárgyakból megírtam és mindenből átmentem.

Ez azért volt érdekes akkor mert a valóságban beparáztatott a matektanárom azzal, hogy megbuktam és közben nem is. De én ezt annyira elhittem, valami hihetetlen. A valóságban nagyon nyomasztóan éreztem magam nem tudtam belenyugodni a tudatba, de amikor felébredtem nagyon megörültem és teljesen pozitív érzés fogott el egy pillanatra. Később megtudtam a pontjaimat kiderült végül tényleg átmentem, de azért ez nagyon komoly érzés volt. Szóval előre álmodtam, hogy sikerülni fog jelzett az álom nekem, hogy nyugodjak meg minden rendben van.



2022. szept. 26. 17:00
 1/1 Grimfox ***** válasza:
77%
Tudat alatt megvolt annyi, hogy elég kérdésre válaszoltál helyesen ahhoz, hogy átmenj, csak a tudatodat hitette el a tanár. Valószínű a tudatodból származó stressz váltotta ki a megnyugtató álmot, ami a realitást közölte. Én nagyon sok, nagyon élénk, és érdekes dolgot álmodtam mindig is. Ami esetleg kiemelkedik az az, hogy épp a Balatonnál nyaraltam, és egy bizonyos hely mellett sétáltam álmomban, amit korábban nem láttam, mert a nyaralás alatt nem jártam ott. Másnap reggel elmentem sétálni a partra, mert eléggé levert voltam, és pontosan ugyanazt láttam, ugyanúgy, ahogy az álmomban. Egyből össze tudtam kötni az álmot a bekövetkezett valósággal, mert elég friss álom volt.
2022. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!