Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Nagyon durva volt...

Figyelt kérdés

Arról szólt hogy anyummal és nagyimmal valami üzletben voltunk de valami miatt (már nem tudom miert) nekialltam hangosan balhezni velük. Odajott hozzánk az eladó (férfi) hogy kicsit csendesebben legyünk aztán anyám félre akart hívni (láttam majd felrobban a dühtől). Emiatt még idegesebb lettem és folytattam a balhézást. Láttam hogy az eladó először a telefonját nyomkodta mintha hívni akarna a rendőrséget de aztán elorantott egy pisztolyt és ramfogta. Anyám sikítva ellökött onnan. Aztán az eladó dulakodni kezdett a nagymamámmal és anyukámmal is aztán lelotte őket azzal a fegyverrel amit korábban ramfogott. Én addig megmenekultem a hátsó ajtón keresztül. Egész éjjel a városban bolyongtam. Nagyon gyávának és árulonak ereztem magam amiert megfutamodtam. majd másnap reggel visszamentem abba az üzletbe. Ott volt az az eladó.

Kértem hogy engem is lőjön le. Megtette. Már előre felsikitottam de nem fájt. Semmit nem éreztem.

Csak azt, ahogy szépen lassan álomba szenderülök örökre.



2022. okt. 2. 10:24
 1/1 anonim válasza:
45%
Az álmos könyvet tudom ajánlani Krúdy Gyulától abba sok mindenre van magyarázat.
2022. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!