Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki ezt meg tudna fejteni...

Valaki ezt meg tudna fejteni hogy mit jelenthet? Elegge bizarr.

Figyelt kérdés

Egy melyvizes medenceben talaltam magam

Rajottem hogy egy kulteri furdoben vagyok

Esett az eso es nagyon fujt a szel viszont eleg horror ido volt

Ki akartam maszni a medencebol de baromi mely volt es at kellett usznom a masik oldalra

Igy elkezdtem uszni

Total ures volt minden es a viz fekete volt es koszos es levelek voltak rajta

Elkezdtem uszni majd bekapcsolt a zuhanyfej

Es elkezdte ram zuditani az amugy is hideg idoben a hideg vizet

Elkezdtem uszni majd megfogtam a lepcso peremet ami total koszos volt

Akkor lattam hogy van egy hulla a a medence szelen talalhato masik peremen

Szo szerint hasa belefurodott a perembe es kilatszottak a belei es legyek leptek be(o is furdogatyaban volt)

Lesokkolodva masztam ki majd eszrevettem hogy egy csomo hulla van a medenceben is mindannyiuk kibelezve vagy hianyzo vegtagokkal es mar bomlasnak indultak

Total ures volt az egesz furdo sehol senki



2022. okt. 2. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
45%
Fürödni vízben azt jelenti, hogy adsz az emberek véleményére. Hogy mély a víz és koszos, jelzi azt, hogy az emberek elítélnek, szidnak, ez lehet azért, hogy megvetnek, de az is, hogy irigyelnek, mindenesetre te különbözöl tőlük, ezért nem szeretnek. A zuhanyozás jelzi azt, hogy meg akarsz szabadulni ezektől a negatív emberektől, negatív kritikáktól, de az, hogy hideg, jelzi azt, hogy ez a tanácsadás, ez a megszabadulás nem mindig esik jól neked. A hullák jelzik azt, hogy túl fogod tenni magad a krízishelyzeten, de hogy a beleik látszanak az azt jelenti, hogy sokáig fogsz erre az időszakra emlékezni. Ez az én meglátásom, nem kell szentírásnak venned.
2022. okt. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!