Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha valaki olyant álmodik...

Ha valaki olyant álmodik amitől tart a valóságban, az azért van mert sokat aggódik miatta, vagy mert be fog következni rövidesen?

Figyelt kérdés
Meg lehet álmodni előre azt hogy egy rossz dolog be fog következni?
2022. okt. 4. 05:22
 1/3 Grimfox ***** válasza:

A félelme, aggodalma tör felszínre. Fél az ember a bekövetkeztétől, de ettől még nem jövendöli meg a dolog bekövetkeztét.

Meg lehet álmodni, hogy valami rossz dolog be fog következni, de az általában nem olyasmi, amitől félsz, és az álom sem olyan, mint az álmok általában. Álom közben, és ébredés után is teljesen más benyomást kelt.

2022. okt. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt élem át hónapok óta

Az hogy beteljesül e majd vagy ez valójában egy jóslat e, azt nem tudom mert még nem adtam esélyt arra hogy kiderüljön(pedig már megtehettem volna)

Számomra is úgy tűnt mintha vészjósló alom lett volna

Ami miatt aggódom és már hányingerem van pont azt álmodtam meg…

2022. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1

Azt tegyük hozzá, hogy több milliárd ember álmodik és lássunk csodát, nagy része nem jön be.

2022. okt. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!