Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom, meredekség...

Visszatérő álom, meredekség félelem?

Figyelt kérdés

Sokszor van álmaimban, hogy félek meredek helyektől. Nem konkrétan a magastól félek, sőt valóságban sincs tériszonyom, valóságban néha félek a meredekségtől de nem ennyire. De álmaimban rendszeresen visszatérő jelenet. Ma olyan volt, hogy egy futurisztikus pláza nyílt meg közel hozzánk (és álmomban mintha álmodtam volna már ezt minden részletét de amúgy nem emlékszek erre), és már láttam hogy nagyon meredek lépcső van előttünk amin fel kellett mennünk. Félig mozgólépcső volt, utána sima lépcső is volt. Amikor felértünk valami bábszínházszerűségbe értünk nézőtér közepére és különböző állatbábok vettek körbe, de közben leizzadtam annyira paráztam a meredekség miatt, hogy ilyenkor érzem, mindjárt lezuhanok vagy csak nekidőlök a lépcsőnek és ott ragadok. Alig tudtam feltenni a lábam a peremre mikor felértünk, fogalmam sincs utána hova vezetett mert ennyi volt de érdekes álom volt. Mostanában mintha előre megálmodnám a jövőt, mert 3 napja mind bejött ami történt és jobban megjegyzem őket. Kérdésem az, mitől lehet ilyen visszatérő érzés álmomban? Létezik erre valami külön fogalom hogy félelem meredekségtől? Mert angolul is próbáltam keresni mi a meredek szó de egy csomót adott ki és nem tudom hogy keressem...Általában túlzottan meredekről van szó, pl. egy lépcső irracionálisan meredek, hogy alig lehet megmászni de mindenki más álmomban tökre lazán megmássza, kivéve én aki egy helyben ragad, mert húz a meredekség lefelé...Sokszor ilyen álomban van hegy, űrállomás (itt ugye magasban vagyunk, forog meg minden), lépcső...

(Olyan légyszi ne írjon aki nem hisz az álmok jelentésében ha lehet, köszönöm.)



2022. okt. 13. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szóval ilyen mindennapi álmaid vannak?


Klafa.

2022. okt. 14. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!