Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mik ezek az álmok, mit jelenth...

Mik ezek az álmok, mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

20-as éveim elején járok, nagyjából 2 éve kezdtem el ilyesmit tapasztalni, mióta dolgozom,és főleg akkor, amikor nagyon kimerülten fekszem le. A legutóbbi "álmom" például elég megrázó élmény volt.

Feküdtem az ágyamban, és nagyon nehezen tudtam csak elaludni, de amikor sikerült, nem tudtam mozogni, de tudatomnál voltam (már az összes fellelhető cikket elolvastam az alvási paralízisről, a testen kívüli élményről és a tudatos álmodásról is, de valahogy egyik sem fedi ezeket). Zavaros volt az egész, de emlékszem, hogy a fal felé voltam fordulva, és nagyon zavart, hogy nem látok a hátam mögé, mert éreztem, hogy áll ott valaki, de nem tudtam mozgatni a testem. Aztán egyszer csak éreztem, hogy mellettem fekszik a munkatarsam, aki tetszik, és megcsókol, éreztem a száját, és hatalmas erőfeszítés árán, de visszacsókoltam, pedig tudtam valahol, hogy ez nem lehet valóságos.

Olyan is volt korábban, hogy moziban ültem, és a kép egyszer csak elsötétedett, és iszonyatosan hideg lett, olyan, amit szinte tapintani lehetett, és borzalmasan rettegtem. Hasonló volt, mikor álmomban bent voltam a munkahelyemen, és koromsötét volt a folyosón, én meg tudtam, hogy valaki elhalad épp mellettem, de semmit sem láttam, és ez a rettegés-élmény itt is megjelent. Ezek sokkal élénkebb álmok, mint a szokásosak.

Az első ilyen az volt, amikor lefekudtem aludni, és a sötét szobám közepén találtam magam, beszélgettem valakivel, aztán egyszerre éreztem egy erős rántást a tarkómon, és megint az ágyamban találtam magam.

Attól eltekintve, hogy néha ijesztőek, elég érdekes élmények is, nem zavarnak kimondottan, de érdekelne, mik lehetnek ezek, vagy mi miatt alakulhatnak ki.



2022. okt. 20. 05:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg terhes vagy
2022. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja igen, gondoltam rá, koszke xd
2022. okt. 20. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!