Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtők segítségét kérném!...

Álomfejtők segítségét kérném! Mit jelenthet ez az álom? (csikó, kutya, halál, ház, bűntudat)

Figyelt kérdés

Egy csikóval és egy kutyával álmodtam.


Nem lovagoltam rajta. Hanem tereltem, ami nem volt egyszerű. Főleg mivel mindkét állat terelni kellett.


Bementem egy házba majd mire kimentem a csikó elpusztult mert hideg volt kint. A kutya nem.


Bűntudatot éreztem, mert eszembe jutott hogy ha betakarom akkor talán életbe maradhatott volna.


Ennyire emlékszem. Nem emlékszem a csikó és kutya színére.


Reggelre el is felejtettem, napközben jutott eszembe a TV-t nézve villant be.


A Google nem volt sajnos a barátom, inkább csak összezavart azért fordulok hozzátok :)



2022. nov. 11. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van valami az életedben most, amit félsz, hogy elvesztesz? Hogy valamit rosszul csináltál?
2022. nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Valami amit rosszul csináltam inkább az, hogy vesztegettem az időm. (Halogatás, kényelmes élet, langyos víz)


Félek, hogy elveszítem?


Most így hirtelen nem jut eszembe ilyen, talán élni szeretnék az esélyeimmel.


(Pl. Karrier: megbízások, meghallgatások, projectek. Egyetem: Suli befejezése végre. Ismerkedés: Nem hal el a randizás pár találka után.)

2022. nov. 11. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!