Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már ilyen tudatos álmotok...

Volt már ilyen tudatos álmotok? (Kicsit hosszú, de érdekes)

Figyelt kérdés

Ma reggel történt és 10szer ébredtem fel, abból kettő volt valós


Kezdjük az elején. Kb reggeli 8kor visszafeküdtem, mert nagyon fáradt voltam, volt egy fura zúgás a fejemben, amitől elöntötte a fejemet a forróság és hirtelen megszűnt a tér és időérzékem. Utána apró fehér alakzatokat láttam, ami egy arcot rajzolt ki végül, akivel farkasszemet néztünk,eleinte olyan volt mintha én lennék, de megváltozott. De elkezdtem hallani, hogy a konyhában zörögnek és felébredtem.

Utána a takaró alá bújva próbáltam aludni, kb 5 perc múlva egy iskolateremben találtam magam, ahol gimis évfolyamtársak voltak. Volt pár furcsaság, úgyhogy rájöttem, hogy álom és felébredtem. Nagyon zúgott a fejem és konkrétan fájt kinyitni a szemem. Kistesóm bejött a szobámba és mondta, hogy talált egy jó helyet, ahová mehetnénk.

Fel akartam ülni, hogy válaszoljak,de nem bírtam megmozdulni. Megpróbáltam beszélni, de nem tudtam kinyitni a számat se. Még mindig a fejemen volt a takaró.

Ekkor hallottam, hogy valaki besétál a szobámba és mögém lép,vagyis az ágy bal oldalára és rámdől, hogy áthajoljon rajtam és az arcomba súg valamit, de a takarón keresztül is érzem a forró leheletét. Hangja alapján rájöttem, hogy Apám az és nagyon ijesztő volt.

Végül sikerül felkelnem és kistesóm még ott volt(apám nem), és szomorú volt, mert leöntötte az ágyamat egy gyümölcstállal, amit behozott. Rájöttem, hogy ez mennyire abszurd és mikor befogtam az orrom, tudtam hogy ez egy álom és felébredtem.

Következőnél ugyanígy volt, csak befogtam az orrom és nagyon rossz volt, aztán volt csomó ébredés amiből egy volt valódi. De már annál is kételkedtem, hogy mégsem a valóság. Mindegyik álomban nagyon nehezen tudtam mozogni, próbáltam irányítani az álmot meg koncentrálni, hogy a sötétből legyen fény és legyen rengeteg energiám, de olyan érzésem volt mindig, mintha alvásparalízisem lenne. A fura az volt hogy a kezem tudtam mozgatni, amikor be kellett fognom az orrom, de amikor próbáltam lehúzni a takarót, mintha valami láthatatlan lény visszarántotta volna rám és elkezdett minden zavaros lenni.

Legutolsó álmomban nem voltam tudatos, már túlságosan fáradt voltam a tudatom megőrzéséhez és egy vasúttársaságnál dolgoztam és voltak képességeim. Körülbelül 10 évet töltöttem az álmomban és felneveltem egy gyereket. Simon volt a neve és volt családom, amikor pedig felébredtem, úgy éreztem, mintha vége lenne az életemnek és először alig hittem el, hogy ez a valóság, mert tényleg olyan sok időnek tűnt. Fura volt ez a sok álom egyszerre, főleg hogy eddig csak sima tudatos álmaim voltak, azok is nyáron voltak utoljára.


Azt még hozzáteszem, hogy nem voltam semmilyen szer hatása alatt, csak simán fáradt voltam.



2022. nov. 12. 23:36
 1/4 anonim válasza:
100%
Hát ez tényleg nagyon érdekes. Én sajnos minden éjszaka álmodok, és az álmai döntő többsége rémálom. E miatt soha nem tudok kipihenten ébredni. Olyat, hogy nem tudom mozgatni a kezem, lábam, nem tudok járni vagy beszélni én nagyon sokszor álmodtam már. Állítólag ezt sokan álmodják legalább egyszer életük során. Viszont olyan álmom soha nem volt még ami hosszú éveknek tűnt volna és nem is hallottam még ilyenről. Nagyon furi. Irányitani én nem tudom az álmaim ezt nem értem, hogy tudod meg csinálni? Azt olvastam, hogy a többszöri ébredésnek hitt álmok belső feszültség elnyomás miatt alakulhat ki. Menekül a szervezet egy probléma elől amire azt hiszi nem tudja meg oldani.
2022. nov. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez az élet is álom, ahol a gyiken írsz, bár igen kevesek tudják, én egyike vagyok akik rájöttek.
2022. nov. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 irányítani nem nehéz, rágondolsz valamire és megtörténik, csak rá kell jönnöd, hogy álmodsz. Viszont azt tapasztaltam, hogyha sötétben ébredek fel, akkor szinte lehetetlen irányítani.

Egyébként van pár tárgy egyetemen, aminél úgy érzem nem fogok átmenni, nem tudom mennyi köze lehet hozzá.


#2 mint a mátrixban?

2022. nov. 13. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Ohh én tudom miről beszélsz. Lépcsős álmoknak hívom őket, ami számomra azt jelenti hogy kb 10 fajta típusú álom jön egymást után amiből nem könnyű feléberedni. Viszont én mindig tudatosan álmodok , és még így se tudtam felébredni ezekből. Általában a 10. álomnál már teljesen lefáradok, és a helyszín nagyon sötét/nem látok. Nagyon rossz, szerencsére akkor fordultak elő ezek amikor nagyon fáradtan feküdtem le.
2022. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!