Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy pozsgafát...

Azt álmodtam, hogy pozsgafát ettem. Ez meg mit jelenthet? (A pozsgafa más néven majomfa, krasszula, Crassula ovata.)

Figyelt kérdés

A leveleit ettem és lehet, hogy a törzsét is.

Sajnáltam őket megenni.


Az egyiket kihúztam a földből és alig volt gyökere, mégis nagyon szép fejlett volt a föld feletti része.



2022. nov. 20. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Afrikaiak közé vágysz,akik segítenek rajtad.
2022. nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy amikor felnézel az égre, nem fogod látni az Earendel csillagot. Ezidáig még senki nem látta, aki pozsgafa evésről álmodott.
2022. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég érdekes álom, talán olvass utána ennek a növénynek, hátha felmerül benned valami utána. Én egyszer tuja termését tettem dísznek az ételemre téve,álmomban és meg is ettem, mint kiderült, mérgező.Miért vettem magamhoz mérgező ételt? Hm, nem igazán jött a felismerés, miért álmodhattam ezt, de elég fura volt.
2022. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2022. nov. 20. 23:16
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
0%
Azt jelenti, hogy aludtál. Ne keresd az álmok értelmét. Ebbe még Freud is belebukott.
2022. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!