Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodik sokszor random...

Miért álmodik sokszor random kiscicákkal?

Figyelt kérdés
Rengeteg álmomban visszatérő elem a kiscica már évek óta (alapból macskás vagyok és lehet nem kell belelátni semmit) de tényleg annyira random és irreális módon kerülnek bele. Például volt hogy háború elől menekültem és random találtam és vittem magammal, volt hogy Orbán Viktor hozta nekem, volt hogy csak random helyeken találtam, de az is hogy a gyerekem változott át. Okozhatja ezt gyerekkori trauma, mert egyszer a kiscicám széttépte egy kutya, és ez nagyon megviselt akkor.

2022. dec. 13. 22:31
 1/3 gyoker válasza:
xdd
2022. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Törődés hajlamod van azt éled meg.

Álmokban nem a képek a lényeg hanem az érzések.

2022. dec. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk nem hülyeség. Mindig is nagy vágyat és késztetést éreztem arra hogy törődjek és segítsek másokon, viszont ezt általában nem értékelik, elutasítják. :D
2022. dec. 16. 04:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!