Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a nagyapámmal...

Mit jelent a nagyapámmal ilyet álmodni?

Figyelt kérdés

Most délután szunyókáltam egy röpke órát, és 10+ órányi álomemlékkel bővült az agyam. Ebből egy részlet jelentésére volnék kíváncsi, így ezt fogom megosztani, az álom többi részét nem publikálom.

Ami történt, az az volt, hogy Édesapámmal az Ő szüleinél, avagy a nagyszüleimnél tartózkodtunk, amikor nagyapám valamin bedühödött, fogta magát, kiviharzott a mosdóba, majd visszajött, felvette a ruháit. Odament nagymamám elé, azt mondta neki: "A kihívottam.... te vagy!" és valami régimódi zenére elkezdtek táncolni. Édesapám távpzni akart, de végül aztán maradtunk.

Ami igazán érdekes, hogy a valóságban a nagyapám fekvőbeteg, egyedül nem képes felállni. Szerintetek mit jelenthet ez az álom?



2022. dec. 15. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagy általánosságban (a részleteket figyelmen kívül hagyva) azt, hogy szeretnéd a nagyapádat és általában a nagyszüleidet egészségesnek látni.
2022. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az első válaszolóhoz, továbbá szerintem a tudatalattid párosította ezt a témát egy horrorfilmmel amit korábban láttál. Nem tudom miert gondolom így, de valamiért biztos vagyok benne
2022. dec. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszaitokat. Gondoltam ide megjegyzem, hogy sajnos akármennyire volt legnagyobb kérése az egész családnak, hogy épüljön fel... Nagyapám tegnap, 2023. szeptember 5-én a hajnali órákban háta mögött hagyta a Földet.

Kijelenthetem, hogy ez életem legrosszabb napja, ennél nagyobb fájdalmat nem éreztem még... Imádtam őt. Nah mindenesetre még egyszer köszönöm a válaszaitokat, legyen szép estétek!

2023. szept. 6. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!