Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran vannak rémálmaim,hogy lelőnek vagy megkéselnek.Ma éjjel azt álmodtam nagyon élethűen,hogy kínoznak engem,szögeket nyomnak belém,stb.És a fájdalmat annyira éreztem minthogyha ezeket a valóságban csinálták volna,láttam ahogy vérzek el majd az álom végén hátulról a hátamba valaki belém vágott egy nagy kést és erre felriadtam majd mikor már 5-10 másodpercig fent voltam nagyon erőssen éreztem a hátamban hogy belém vágtak egy kést(olyan volt mintha a valóságban is belém vágták volna)majd 10 másodperc múlva ez az érzés enyhült majd fél órára rá vissza aludtam és reggel amikor felkeltem arra lettem figyelmes hogy egy ponton nagyon durván fáj a hátam(még most sem múlt el)ez mitől lehet?

2022. dec. 22. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt esetleg nemrég egy lezajlott alsó légúti megbetegedésed vagy tüdőgyulladásod? Vagy nem köhögsz mostanában?

Eddigi tapasztalataim alapján, ha valaki felületesen alszik akkor az agy bele tudja szőni a külső ingereket az álomba. Például, egyszer álmodtam hogy valakivel veszekeszem, mikor felkeltem akkor vettem észre hogy a TV-ben ment valami reality műsor, amiben szintén ment a kiabálás:)

Valószínűleg a hátfájásod akkor kezdődött el amikor aludtál, az agyad érzékelte az ingert és beleszőtte a fájdalmat az álmodba is. Ezért is álmodhattál szokatlanul erőszakos dolgokról, és arról hogy hátbaszúrnak.

2022. dec. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem volt eleve semmi tüdőbajod akkor ez az agyad játéka lehet.
2022. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
21
2022. dec. 24. 02:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!