Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelenthet ez a...

Vajon mit jelenthet ez a gyakran visszatérő álom?

Figyelt kérdés

Gyakran álmodom azt, hogy jogosítvány és autóvezetői tudás beszállok egy Kada 1500-asba és elkezdek száguldani vele a városon át majd az országúton. Aztán megjelenik mellettem bátyám, aki sokkal t9öbbre vitte mint én anyagilag is, aztán neki áll az ő szabados stílusában mondani, hogy "Te rák ge.ci.. már rég a bömös a menő, mit rohadtkodsz is a fosos ladáddal, te csöves bánat", aztán meg is próbál leszorítani az útról, de nem sikerül neki és eltűnik. Aztán elkezd üldözni a T-800-as (igen, a terminátor 1 az egyik kedvenc filmem), még emberi alakjában van és próbál leszorítani az útról egy terepjáróval, meg beszél is valamit, de csak a szája mozgását látom. Asszem lő is rám, de arra nem emlékszem pontosan. Ezután az álom abba marad és felébredek.


Nem tudom mi történik utána, de ezt már legalább 4x álmodtam ugyanúgy különböző időszakokban. Olyan hatással van rám ez az álom, hogy másnap csak úgy témfergek, meg se szólalok egész nap. Vajon mi lehet ez?



2022. dec. 23. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Koncentrálnod kell az érzésre amit kivált, ha így teszel, megmutatja magát hogy mi a kiváltó ok.
2022. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már azt sem tudom, hogy az első mondat mit jelent a leírásodban, nem hogy maga az álom...
2022. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!