Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ajándékot kapni...

Mit jelent ajándékot kapni álomban?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy regisztráltam egy oldalra és tőlük kaptam ajándékot és az egyik férfi ismerősöm adta át.

2022. dec. 30. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Történhetett valami a napokban, amire nem számítottál. Valamelyik ismerősöd (vagy akivel álmodtál, de ha nem akkor az álmodbeli alak csak "eljátszott" valaki mást) úgy viselkedett ami meglepett.

Hogy az álmodban hoygan reagaltál, hogy esett ez a meglepetés (meglepődtel, örültél, ugy gondoltad hogy tevedes nem hitted el stb.) ugyanaz a reakció, amit a valóságban ez a váratlan viselkedés okozhatott.

2022. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most volt karácsony, alig pár napja vagyunk rajta túl. Karácsonykor szokás ajándékozni (Európában és Amerikában ez biztos így van, szerintem Ausztrália nagyvárosi részeiben is).

Nyilván mivel előttünk van (és már nyakunkon is van, hiszen holnap van a napja) szilveszter, még nem keveredtél ki ebből a leállós, pihenős, nyugis időszakból, és az agyad ekörül forog.

Nincs ebben szerintem a világon semmi különös, mégkevésbé semmi spirituális.

Január 2-án elindul újra a verkli, a diákoknak a szürke hétköznapok egészen húsvétig véget nem érő monoton sora, a felnőtteknek pedig a munka (és Húsvétkor is a felnőtteknek csak 4 nap szünet lesz - az is csak nemrég óta, mióta Nagypéntek is Húsvéthétfővel egyenértékű pirosbetűs ünnep és egyben kötelező munkaszüneti nap lett), aztán te pedig szépen visszazökkensz a saját valóságodba (ha dolgozol,akkor abba, ha tanulsz, akkor abba, ha munkanélküli vagy, és épp állást keresel, akkor meg az ezzel együttjáró szürke hétköznapok monoton egymásutániságába.)

2022. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármit jelenthet, csak azt nem hogy hány napos a Húsvéti szünet.
2022. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!