Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Más is próbálta már azt,hogy...

Más is próbálta már azt,hogy tudatos álmodás közben azt mondta valakinek,hogy nem is vagy valódi? Mi történt?

Figyelt kérdés
Régebben tiktokon láttam erről videót és ma volt alkalmam kipróbálni és eltorzult az illeto es megtamadott. Kíváncsi vagyok más tapasztalatára is

2023. jan. 7. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Utána szótfogadott.
2023. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ez jó 😂

Szívesen kipróbálnám, de nálam csak egyszer volt, hogy tudatomra ébredtem álmomban (annyira nonszensz volt a történet, hogy azt már nem hittem el, így rájöttem, hogy valami hlye álomban vagyok), de utána szinte rögtön fel is ébredtem.

2023. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az álomban azokat a szereplőket, amelyeket nem a tudatod irányít, azt egy másik agyterület irányítja.

Hogy hogyan fognak bármire is reagálni - azt nem lehet előre tudni.

2023. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam,igen.Mondtam neki,hogy te nem is a nővérem vagy,csak álmodlak.és azt mondta ez igaz,de az univerzum működését nem fogja elárulni nekem. (komolyan így volt,kicsit vicces)
2023. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem mindig megölnek ahányszor elmondtam nekik hogy álmodok, szóval már tartom a számat 🥲 de mostmár akkor is furán néznek rám, ha csak azt gondolom magamban hogy ez egy álom. néha gyűlölök tudatos álmodni mert tényleg olyan mint egy horror film 😀
2023. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én már párszor álmodtam tudatosan, de nem igazán léptem kapcsolatba más emberekkel, pont azért amit korábban írtam, hogy az álomnak azt a részét nem én irányítom, vagy legalábbis kisebb kontrollom van felette.

De egyszer kipróbálom, hogy közlöm velük, hogy ez egy álom 😂

2023. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az agy direkt kapcsolja ki alváskor a tudatosságot. Ha tudatos álomban szembesíted magadat (mondhatni a tudatalattit) azzal, hogy te jól tudod, hogy ez nem a valóság, akkor az agyad elkezd harcolni ez ellen. Én nem egyszer ébredtem fel ilyenkor vagy kezdtem elveszíteni a tudatosságot. Egyszer pont egy varázslóiskolában voltam és ott hangosan közöltem a diákokkal, hogy nem valódiak. Mindegyik gonoszan nézett rám és elkezdett az egész álom halványodni. Sikerült visszavennem az irányitást és hangosan mondtam nekik, hogy " Semmi, semmi csak viccelek." és folytatódott tovább a tudatos álom.
2023. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legutóbb azt álmodtam, hogy már megint nem kocsival mentem valahová, és míg odafelé még könnyű volt az út, visszafelé mindig szokott valami gond lenni, besötétedett, csomagom van stb. Szóval ez már egy visszatérő helyzet volt. De valahogy a tudatára ébredtem, hogy már megint itt vagyok egy béna álomban ebben a béna szituációban, mivel álom, ezért nem lesz nagy bűn, hogy elviszek egy kocsit. Be is ültem egybe, és utána míg fel nem keltem, a rendőrök elől menekültem :D
2023. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!