Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Ma ejjel nagyon rosszat almodtam. Almomban mentem volna furdeni, es 2 holttest volt a kadban. Apum teljesen termeszetesen mondta hogy o tette oket oda. A 2 holttest tortenete az almomban: apum regen egy baratjaval elment Nemetorszagba, ahol buzaszemmel lovoldoztek legpuskaval, majd veletlen eles loszert toltottek be, es kb. 50 embert lemeszaroltak. Majd 20 ev mulva elokerult 2 holttest amit a kadban rejtett el. Ne kerdezzetek hogy lehet ilyen hulyeseget almodni, de meg mindig raz a hideg.


Viszont tegnap anyum azt almodta, hogy ugyanugy apum gyilkossagot kovetett el, azonban az aldozat en voltam, az oka pedig az volt, hogy nem mosogattam el.


Teljesen nonszensz dolgok, nem hiszek az ilyenekben csupan hulye alomnak fogom fel, viszont anyum fel, hogy ezek valamilyen baljos almok. Aki ert az ilyenekhez es hisz benne, tudna valamit mondani az almomrol/almainkrol?

Koszonom.



2023. jan. 24. 07:43
 1/1 anonim válasza:
Álom csak nem kell komolyan venni. Én mutet előtt álmodtam mutetrol teljesen irrealis dolgot, álmok sokszor irreálisak.
2023. jan. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!