Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A macskám halála után álmodtam...

A macskám halála után álmodtam vele, sokkal másabb álom volt, mint a többi álom, olyan volt mint egy hely, ahol ott voltam vele, azóta emlékszem minden részletére, mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

2 éve, hogy elhunyt a macskám, akivel nagyon szerettük egymást, nagyon nagy volt közöttük, fizikai fájdalmat éreztem, amikor elaltatták.


Aznap este pedig vele álmodtam, egy olyan helyen volt, ami egy erdős hely, egy fatornácon állt, viszont nem volt égbolt, hanem csak ilyen aranyszerű fények az ég helyén, illetve alapvetően aranyszerű volt az egész helynek a jellege, nem azok a színek voltak, amik ebben a világban, hanem aranyszerűen.


Nem voltak hangok, se szél, egy végtelenül nyugott érzés volt "ott lenni", most is ha visszagondolok rá, teljesen feltudom idézni az egészet, az érzést is, a csendet is ami ott volt.


Alapvetően nem szoktam emlékezni az álmaimra, még akkor se ha kellemesek, vagy egy olyan dolgot álmodok meg, amire vágyom a valóságban, de erre teljesen emlékszem úgy mintha ott lettem volna, teljesen más érzés volt mint egy álom, sőt más rá visszagondolni mint egy nyaralásra, ennek szó szerint minden részletét visszatudom idézni, a hangoktól, az érzéstől, a fényektől kezdve mindent, pedig már 2 éve történt.


2023. jan. 24. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Van új macskád, mióta ez a macska elpusztult?
2023. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van
2023. jan. 24. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem irtad le mit csinált ő, pedig csak ezért olvastam el a kérdésedet.


Az ex macskád invitált meg oda téged, amit a spirituális segitője jónak itélt meg.

2023. jan. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Állt és nézett előre, én pedig oldalról néztem.
2023. jan. 25. 06:34
 5/6 SZücsöm ***** válasza:
Sima álom volt. Nekem is vannak olyan álmaim amikre még mindig pontosan emlékszem pedig kb lehettem 5-6 éves amikor megálmodtam. És vannak olyanaok amiket elfelejtek ébredés után 5-6 perccel. Abban sincs semmi különös hogy nagyon realisztikus egy álom.
2023. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az asztráldimenziót már mások is írták le ilyen aranyfényűnek. Lehet hogy a cicád ott van, vagy legalábbis ahhoz hasonló helyen. Elvileg ott "szellemek" is tartózkodhatnak.
2023. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!