Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az elmúlt 20 évben szinte...

Az elmúlt 20 évben szinte mindennap azt álmodom, hogy utazok valahova: busszal, vonattal, autóval, repülővel, DE: sosem érkezem meg! Mi lehet ennek a visszatérő misztikus álomvilágnak a jelentése?

Figyelt kérdés

Utam során mindig új emberekkel találkozom. Olykor beszélgetek is az útitársakkal. De soha, egyetlen alkalommal sem érkeztem meg az álmaimban, ezért soha nem derül ki, hogy mi az úticélom. És komolyan, túlzás nélkül: szinte minden egyes éjszaka utazom az álmomban és soha egyetlen alkalommal sem érkezem meg.


Furcsa, misztikus, különös érzés tölt el ezekben az álmokban és akkor is, ha visszagondolok. Az álomban nem mindig tudom, hogy ez csak egy álom és azt hiszem, hogy tényleg utazok, de aztán az álom elhalványul és kezdődik egy új álom vagy felébredek...


2023. jan. 25. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Régóta nem vállalsz be egy fontos döntést, mert bizonytalan a következménye?
2023. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20 éve céltalanul éled az életed. Ezt jelenti.
2023. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Viszont sajnos egyik gondolat sem passzol hozzám, mert folyton nehéz és nagy döntéseket kell hoznom a maximalista, célorientált életstílusom miatt.

2023. jan. 25. 17:15
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem a jó irányba induló járművekre szállsz fel 20 éve, mert nem visznek sehová.
2023. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A személyes életed mozgása.
2023. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úton vagy, vannak kisebb céljaid, de fogalmad sincs hogy mi az életcélod.
2023. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nagy utazást jelent ami be fog következni a jövőbben!
2023. jan. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyébként pontosan ugyanilyen álmaim voltak, ezek segítettek megtanulni tudatosan álmodni, mert akármikor amikor vonaton vagy buszon voltam, akkor csináltam egy valóságtesztet. Ha érdekel a dolog, esetleg kihasználhatod ezeket a visszatérő álmokat.

Egyébként nagyon sokat álmodtam arról is hogy állomásokon állok, de nem létezőkön, hanem pl egy dzsungel közepén volt egy peron vagy pl átmentem egy dimenzióba vonattal, ami egy hatalmas szemétlerakó volt és óriási markolók pakolták a szemetet arrébb, stb... Szóval nekem is volt egy afféle misztikus érzésem, amit nem tudok leírni, mert ez csak egy apró példa ami 6-7 éve volt, mégis nagyon erősen emlékszem szinte az összes utazásra. Olyan is volt hogy egy futurisztikus város volt az égben, ahol függő vonatokon lehetett közlekedni kettő "sziget" között, nem lehetett látni az alját semminek és olyan volt egyik része, mint egy kínai nagyváros, zsúfolt volt és óriási, hihetetlen hogy mekkora világot generált le ott az agyam, órákon keresztül utaztam, teljesen ugyanaz a rendszer volt, hogy az égben van minden, viszont valahol vörös rozsdás fémcsövek tartották a fenti vilàgot, valahol sárga, vagy fémszínű és nem volt benne semmilyen ismétlés. Végig csak utaztam és mintha azt kérték volna ezer különböző embertől, hogy tervezzenek egy fémcsövekből àlló világot az égen, a többi rájuk van bízva.

Ha jól emlékszem 3 évig voltak ilyen álmaim és gimiben múltak el, utána sem volt semmi különös ami miatt elmúlt volna, nem értem el semmilyen célt, egyetemre is már jóval később vettek fel.

Én azzal magyaráztam magamnak, hogy egyébként is sokat utazok gimi miatt vonaton, az lehet az oka. Meg rendszeresen volt hogy lekéstem egy vonatot álmomban PL, azoknak egyértelmű volt a mondanivalója, hogy mindig halogatok és lekések a dolgokról. Amikor viszont csak utaztam akkor élveztem a szabadságot és hogy új dolgokat fedezhetek fel, főleg az új dimenziókat. Úgyhogy még ehhez is lehet köze nálad is. Van benned kalandvágy és szeretnél jobban kimozdulni.

2023. jan. 28. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!