Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mostanában...

Miért álmodok mostanában valósághűeket? A leghosszabb, hogy nem jó álmok.

Figyelt kérdés
Vagy minden nap vagy minden második nap álmodok olyan dolgokat, amik után ébredéskor rosszul érzem magam, általában hülyeségeket csinálok bennük, de meg is zavarnak. Akárhányszor felkelek szinte felriadok és bűntudat gyötör az álmaim miatt és fogom a fejem, hogy én ezt megtettem-e, mikor feleszmélek, hogy bakker az ágyamban ülök, reggel van és csak álmodtam. A legtöbbször az exem kísért, akitől öröm volt elválni és mindig azt álmodom, hogy vissza mentem hozzá, alapból nem hiányzik és nem vágyom rá. Gyakran irányítom az álmomat, hogy még ott elküldjem, de mikor felkelek volt hogy sírtam, mert azt hittem megint együtt vagyunk és azt sem tudtam hol vagyok. De volt, hogy annyira szédültem álmomban, hogy tántorogva jártam az utcákat hazáig és mikor felkeltem hányingerrel keltem és időpontot akartam kérni a háziorvoshoz a szédülés miatt, de közben beugrott, hogy csak álom volt. A legrosszabb álmom a mai volt, mert azt álmodtam, hogy a holokauszt ünneplik az országok. Minden évben, a holokauszt áldozatainak emléknapján minden településen 10 embert eléget minden ország, mert az álmomban csalódás volt az a nap, nem örültek az emberek hogy már nincs az egész. Sétáltam a faluban, mikor megtaláltam az elégetett és megölt emberek csontjait, vért meg beleket... Ismét úgy riadtam fel, rettegtem, nehezen hittem el hogy ez a valóság és nem az és valósághű volt ismét, túlzottan is. Annyira rosszul vagyok ismét egész nap, hogy enni sem nagyon bírok, akármit csinálok az álomképek villannak be a halott emberek maradékárol. Már félek aludni... Hova lehet ezzel fordulni vagy mihez kezdjek vele?

2023. jan. 26. 18:55
 1/5 A kérdező kommentje:
És a gyengébb álmok is egész nap gyötörnek, hiába jövök rá elég gyorsan, de nehezen, hogy nem történtek meg, nyomasztanak egész nap.
2023. jan. 26. 18:55
 2/5 anonim ***** válasza:

Szedsz valamilyen gyógyszert?

Azért kérdezem, mert vannak olyanok, amiknek mellékhatása rémálom és alvászavar lehet.

2023. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Savlekötőt szedek kb éve néha napján
2023. jan. 27. 19:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Kb 2 éve*
2023. jan. 27. 19:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami eszedbejut olyankor ami nyomaszt. Ilyenkor vannak ilyen èrzèsekkel teli rossz álmok általában.
2023. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!