Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok a halott osztály...

Miért álmodok a halott osztálytársammal?

Figyelt kérdés

Álmomban evvel az osztálytárs fiúval álmodtam. Az álmomban együtt ebédeltünk, szerintem sült krumplit, de ez a kép nem teljesen tiszta.

Aztán szólt, hogy fáj az ujja, van-e sebtapaszom. Nekem nem volt, így oda mentem egy másik asztalnál ülő sráchoz megkérdezni, hogy neki van-e. A srác flörtölni kezdett velem, de én csak tapaszt akartam. Majd adott egy zöldes kék ragasztó szallag szerűt. Vissza mentem az asztalomhoz, és lekötöttem az ujját, de akkor már mondhatni bomlott az ujja, szét volt marcangolva. De lekötöttem, majd felriadtam.

Már 1 éve és 1 hónapja, hogy öngyilkos lett. Senki nem tudja az okát, egyszerűen 2022 első tanítási napján nem jött be, majd másnap az osztályfőnök közölte, hogy meghalt. Én akkor azt éreztem, hogy leöntöttek egy tál hideg foss@l. Szédültem, sírtam. Napokig nem aludtam. Utána olvastam a cikkeket, többen is írtak az esetről. Nagyon megszervezte, mert a kezében tartotta az iratait, és csak a fejét helyezte a sínre.

Ezt az iskolában nem mesélték el nekünk. Barátomnak (24f) rendőr a volt osztálytársa és ő is kint volt a helyszínen. Szóval hozzám így eljutottak az extra információk is.

Soha nem volt közöttük szoros a kapcsolat, aranyos fiú volt, de nem volt egyező az érdeklődési körünk. Táncon volt a táncpartnerem. Csendes volt.

18l


2023. jan. 29. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Ez kísértet lehet.Kérd tőle hogyan segíthetsz átjutni a túloldalra
2023. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is nagyon sajnálom, hogy neked is keresztül kellett ezen menned. Másodszor pedig azért álmodsz vele még, mert egyszerűen nem dolgoztad fel. Valamelyik részed megbánta, hogy miért nem láttad a jeleket előre. Hirtelen ért az eset téged is, de hozzád ennek semmi köze.

Lehet még a jövőben is fogsz vele álmodni, ez addig fog menni míg 100%-ig nem beszéltél erről önmagaddal.

Tisztázd le magadban, mi az amit megbántál és próbáld elengedni :))

2023. jan. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem volt kiközösítve?

Nekem is voltak öngyilkos gondolataim mindig, amikor egy hosszabb szünet után elkezdődött az iskola, mert utáltam azok köze az emberek köze bejárni, akik folyamatosan piszkáltak.

Viszont más valóban öngyilkos lett a sulinkban, ott azt hiszem a rossz jegyek és a szülői elvárások tettek be, de ezt nem tudom biztosra.


Ha csendes volt, akkor nem volt sok barátja, nem? Ki volt közösítve, esetleg piszkálták?

Ha felelősnek érzed magad a haláláért, akkor lehet ezért álmodsz róla. Viszont ahogy az álmodban is, a valóságban sem valószínű, hogy tehettél volna bármit is.

A depressziót nem lehet beragasztani.

Ami történt, megtörtént. A múltat már nem lehet visszacsinálni.

De lehet az álom iránymutatást is ad neked, hogy mivel kéne a jövőben foglalkoznod majd, akár a hétköznapokban, akár hivatásként (gondolom akkor pályaválasztás előtt állsz, életkorod alapján).

Ha van az emberek megsegítésére hajlandóságod, akkor ezért is álmodhattál ilyesmiről. Lehet a jövőben tényleg megmentesz majd egy depressziós embert.

2023. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Voltak barátai. 5-en voltak barátok, fiúkból állt a bandájuk, nem foglalkoztak senkivel, maguk voltak. Nem volt kiközösítve soha. Mindenki szerette. Egy nagy puha maci volt. Még a történelem tanárnő is így nyilatkozott, hogy egy nagy puha maci.


Utolsó! Az emberek megsegítése alatt arra gondolsz, hogy a szellemeknek segítek átjuni a fénybe? Még soha nem csináltam ilyet. Viszont láttam már szellememet, démont és angyalt is. Beszéltek is, de ennek ehhez nem sok köze van, hogy mit beszéltek.

2023. jan. 29. 13:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem. Arra gondoltam, hogy élő embereknek segítesz.

Pl. pszichológiát tanulsz vagy ehhez hasonló szakmák, ahol emberekkel kell foglalkozni.

2023. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez esetben nem a válaszom. Nem pszichológiát tanulok. Gazdaságot tanulok. 🙂
2023. jan. 29. 18:46
 7/9 anonim ***** válasza:
🤷🤷
2023. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hiányzik, nem tudtatok egymáshoz közel kerülni ezért most álmodon keresztül próbál kapcsolatba lépni veled. Szerintem lehet szeretett is csak ezt sose tudta a tudtodra adni.

Egyébként őszintén sajnálom...

2023. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 💜🖤
2023. febr. 1. 19:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!