Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha halottal...

Mit jelent, ha halottal álmodtam, aki kiesett a koporsóból?

Figyelt kérdés

2023. jan. 29. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Papa második balesete címet adnám a sztorinak.
2023. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
🤣 nem papa egy volt kolléga, aki él és virul. Csak álmomban halt meg.
2023. jan. 29. 17:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaa


Hát mivel általában olyan dolgokról álmodunk amik lehetségesek a valóságban, ezért nem hiszem, hogy bármit jelentene.


Mi ilyen különleges ebben az álomban?

2023. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Leánynak jelez váratlan terhességet.
2023. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Fényre került valami, aminek már nem akartál jelentőséget tulajdonítani, vagy már eltemetted. Nem biztos, hogy fontos, hogy a kollégád volt. De lehet, hogy ez egy munkaügyi dolog, amit már temettél, eszedben sem volt. Vagy a kollégád okozott egy ügyet. Hasraütve ez egy magyarázat lehet, így ismeretlenül, ennyi információval.

Persze, ha mostanában voltál temetésen, vagy láttál ilyen filmet, és sokat látod ezt a kollégádat feketében pl, akkor ez lehet egy véletlen összekapcsolás is.

2023. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5# Amit írtál, abban érzek valamit. A terapeutám, akiről kiderült egy-két furcsaság, szinte mindig feketében van. Nagyon éreztem őt és napi kapcsolatban voltunk.
2023. jan. 29. 18:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Miért nem válaszolsz bizonyos kérdésekre?

2023. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, egy kérdést kaptam.. "Mi ilyen különleges ebben az álomban?" Összezavart és nem tudom rá a választ, de egyre jobban azaz érzésem, ha részleteiben emlékszem vissza, hogy a terapeutámat én már temettem és ő belekavart az érzelmeimbe mélyen. Nem tudom hova tenni.
2023. jan. 29. 19:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Wow...

Érdekes eddig nem tudtad, most hogy valaki írt hogy lehet egy számodra kellemetlen személy, egyre jobban hasonlít egy számodra kellemetlen személyre.


Valahogy nem értem, hogy miért nem gondolkodtok... vagy csak ennyire ötleted sincs, hogy az agyad szereti utólag kitölteni a zavaros emlékeket és álmokat.


Főleg ha bele akarsz látni valamit, ami után valaki még bele is ment a játékodba.

2023. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy a kolléga vámpír. 🧛‍♂️
2023. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!