Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Meg lehet álmodni a jövőt?

Meg lehet álmodni a jövőt?

Figyelt kérdés
Volt már olyan valakivel hogy megálmodott valamilyen eseményt és az tényleg bekövetkezett a valóságban?

2023. jan. 31. 19:43
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, nekem többször is, 5 éves koromban történ az első eset és a szüleim a tanúim.
2023. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főként halálesetek, de balesetek is. Hetek, hónapok, évek teltek el, de bejött.
2023. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sőt, nem csak megálmodni lehet, hanem tudni is..
2023. jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jósálomnak hívják.
2023. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze, ez az álmok egyik funkciója. Amit nehéz értelmezni, az a szimbólika.
2023. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Azzal kapcsolatban álmodunk leginkább, ami foglalkoztat minket.

Ha félünk, hogy egy szerettünk olyan korban és állapotban van, hogy elveszíthetjük, akkor lehet, hogy azt álmodjuk, hogy meghalt, és a kora miatt ez éveken belül be is következhet.

Ha van egy romos ház a környéken, akkor megfordulhat a fejünkben, hogy ide előbb-utóbb új házat fognak építeni, és lehet, hogy álmunkban meglepődve tapasztaljuk, hogy ott termett egy új ház, majd évek múlva csakugyan elkezd építkezni vki, ahogy várható volt.

És még az élet számtalan területén van olyan, hogy vmi 'benne van a levegőben', csak nem igazán foglalkozunk vele, vagy nem merjük bevallani magunknak sem, de attól még tény.

2023. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nostredámusznak nagyjából sikerült!
2023. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nostradamus nem ébren látott? Szerencsendióval és egy vizes tálba révedt.


A jövő folyamatos mozgásban van. Amit ő látott vagy bárki más az csak egy lehetséges opció.

2023. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Laylah ***** válasza:

Bár ritkán fordult velem elő ilyen, de amikor igen, akkor inkább üzeneteket kaptam, amik kihatással voltak a jövőre. Az első, amire emlékszem, az az volt, mikor egyik exemmel "fel akartuk melegíteni a káposztát", elkezdtünk lassan közeledni egymáshoz, aztán álmomban (persze szimbolikusan) azt az üzenetet kaptam, hogy hagyjam őt hátra, mert valaki más érkezik a helyére. Kb. két héttel később meg is ismertem azt a srácot, aki szerintem életem első igazi nagy szerelme volt, pedig voltak már előtte pasijaim.

Az utóbbi kb. egy évben pedig egy bizonyos személy tűnik fel kb. 2-3 havonta álmomban és csak egy-egy mondatot mond nekem, amire fel is riadok általában. Egy az egy mondat előrevetíti a következő időszakban a viselkedését irányomba és sokszor magyarázatot ad a tetteire, szavaira. Nem tudom, lesz-e még ilyen, mert a legutóbbiban már csak annyi volt, hogy kérdezett valamit, amire én lelkesen elkezdtem magyarázni, szinte el is felejtettem, hogy ott van, nem szólt, nem is mozdult, csak figyelt engem. Előtte olyan mondatokat mondott, mint pl. "le kell szoknom rólad".

2023. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minden ember rengetegszer megálmodja.. Ne csinálj úgy, mintha te még nem.
2023. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!