Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom és kisbaba?

Visszatérő álom és kisbaba?

Figyelt kérdés

Nagyjából két hete minden álmomban két visszatérő momentum van. Az egyik az egy férfi (akivel majdnem összejöttünk, de elrontottuk) a másik egy kisbaba. A férfi van hogy csak említés szintjén (valaki az álomban említi) jelenik meg, van, hogy csak ott van, olyan is van hogy együtt vagyunk de én menekülők előle, nem szeretnék vele lenni, van olyan is, hogy már van új barátnője, de a lány nincs benne. A kisgyerek a következőképpen jelent meg: először csak terhes voltam, amitől mindig féltem, a következő álomban már megszületett a kisbaba, végül a legutósóban már egy kislány volt. Az utolsó álmomban együtt voltunk, egy közös lakásban, végül valami történt a házban (nem a mi lakásunkban) és le kellett menni a lakóknak az utcára, nagy volt a tömeg, éjszaka volt, valamiért el akartam menni onnan, de egy kislány az utcán (akiről kiderült hogy a gyerekünk) megkért, hogy ne menjek, visszamentem vele a lakásba, mire eltűnt mellőlem és az a férfi sem volt ott, csak az üres lakás.

Nem is tudom...



2023. febr. 19. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A kövôt mutattja ez az àlom!
2023. febr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bicsi elirtam! A jövôt mutattja ez az àlom!
2023. febr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez az álom a múltbeli kapcsolat miatti sajnálkozást és szomorúságot szimbolizálhatja. Az álomban lévő férfi képviselheti azt a személyt, akivel korábban kapcsolatban voltál, a baba pedig azt, amit a kapcsolatban reméltél (talán az új élet vagy növekedés szimbóluma). Alternatív megoldásként a baba valami mást is jelképezhet az életedben, amit újnak vagy növekvőnek érzel (például egy új munkát vagy egy új hobbit). Az a tény, hogy a baba eltűnik, azt jelképezi, hogy elvesztettél vagy megbántál valamit az életedben.
2023. febr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!