Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halottról álmodni akit mégsem...

Halottról álmodni akit mégsem látok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon furcsa álmaim vannak tavaly október óta papámról, aki már 12 éve meghalt. Jól emlékszem rá, ettől függetlenül. Tavaly októberig elég ritkán álmodtam vele, azonban csináltam egy hülyeséget akkor és álmomban nagyon leszidott engem ezért, nem láttam, de tudtam, hogy ő az..

A múlthéten pedig álmomban levelet kaptam tőle. Most sem láttam. A levélben voltak számok (nemtudom mire utalnak) illetve az állt benne, hogy menjek búcsúzzak el a mamámtól. Rá 2 napra mama kórházba került belső vérzéssel, ekkor kezdett el tudatosulni bennem ez az egész, hogy valamit talán próbál nekem üzenni. Tegnap este megint róla álmodtam, de megint nem láttam. Szerintetek miért nem látom őt soha? Miért levelet küld? Illetve mit gondoltok mit akar?



2023. márc. 18. 22:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem biztos, hogy a nagyapád, csak annak akar tűnni. Teljes megjelenésnél kiderülne pl.

Ha 12 évig sosem jelentkezett, akkor már egyáltalán nem jár a mi szféránkba, lehet. Már elszakadt innen, ez a normális.

Ha valami tényleg nagy gondban voltál, amikor leszidott, akkor az lehet ok a kapcsolatfelvételre, ha amugy is közel álltatok egymáshoz, amíg élt.

2023. márc. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem akkor jelent meg ilyen 25 éve nem látott kozeli rokon álmomban, mikor életveszélybe kerültem utána. Azért írtam a nagyon nagy gondot. De akkor is lehetett látni.


1

2023. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hmm megrémítő, főleg hogy sosem pozitiv jellegű ekkor az álom, hanem olyan baljós:/ énis gondoltam erre, hogy történni fog velem lehet valami
2023. márc. 18. 23:11
 4/16 anonim ***** válasza:

Feltéve, hogy valoban ő volt.

Mi volt az a nagy gond mikor először jelentkezett? Talán az utal rá, hogy miért rejtőzködik.

2023. márc. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz, ki lehetett?

Mikor meghalt 11 eves voltam. Mamam szerint nemvolt jo ember, viszont en szerettem ot, sosem bantott szeretett, jatszott velem.

Akkoriban sokat gondolkoztam rajta, vajon hova kerult..meg akkor eljott almomba elkoszonni hofeher ruhaba hogy jo helyen van es mindenkinek adjam at. Nem ertem mi ez de kicsit megremit foleg igy ejszaka😅

2023. márc. 18. 23:26
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem kell félni a kedves rokonoktól.:)

Arra gondolok, mi lehetett az, ami mi miatt leszidott. Mi vilt fontos?

Mikor nekem volt ilyen, akkor azt akarta, hogy valamit ne csináljak meg, mert az veszélybe sodorná az életem. Végülis nem tettem meg, de nem pont ugy, ahogy kérte. De megúsztam.

2023. márc. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Egy dontest kellett meghoznom, eleg komoly dontest. Nem akartam megtenni de a helyzet a batortalansagom es minden mas sajnos ugy alakitotta, hogy megtortent.

Amikor oktoberben rola almodtam ezen a dontesen meg csak erosen gondolkodtam. Akkor volt az elso, hogy nem lattam de tudtam valamiert hogy o az. A karom megszoritotta, felis keltem. A karom fajt de betudtam annak, hogy elzsibbadt es azert, de nem azon az oldalamon fekudtem egyebkent😅

2023. márc. 18. 23:36
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy olyan privát dolognak tekintette a döntést/ h.lyeseget, hogy úgy tartotta diszkrétnek, ha nem "szemtől szembe" mondja.
2023. márc. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hmmm:( de nem ertem miert nem latom azota sem. Kerestem a neten de semmi ilyet nem talaltam, se olyat akivel esetleg hasonlo elofordult volna:/

Koszi a valaszt🥰

2023. márc. 18. 23:48
 10/16 anonim ***** válasza:

Lehet pl. hogy nincs annyi energiája, hogy láthatóan megjelenjen.

A rosszabb verzió, hogy nem ő az. De az előzményekre való tekintettel, sztem ez nem all fenn itt. Légy objektív, ha valami nem stimmel, légy kritikus.

2023. márc. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!