Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halottról álmodni akit mégsem...

Halottról álmodni akit mégsem látok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon furcsa álmaim vannak tavaly október óta papámról, aki már 12 éve meghalt. Jól emlékszem rá, ettől függetlenül. Tavaly októberig elég ritkán álmodtam vele, azonban csináltam egy hülyeséget akkor és álmomban nagyon leszidott engem ezért, nem láttam, de tudtam, hogy ő az..

A múlthéten pedig álmomban levelet kaptam tőle. Most sem láttam. A levélben voltak számok (nemtudom mire utalnak) illetve az állt benne, hogy menjek búcsúzzak el a mamámtól. Rá 2 napra mama kórházba került belső vérzéssel, ekkor kezdett el tudatosulni bennem ez az egész, hogy valamit talán próbál nekem üzenni. Tegnap este megint róla álmodtam, de megint nem láttam. Szerintetek miért nem látom őt soha? Miért levelet küld? Illetve mit gondoltok mit akar?



2023. márc. 18. 22:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2023. márc. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nemtudok mást aki lehetne. Lehetseges lenne, hogy vmi idegen tapadt ram?
2023. márc. 18. 23:59
 13/16 anonim ***** válasza:

Elvileg igen. Ha tolakodó lesz, azt érzékelni fogod. Nem segítséget kapsz, hanem a gyengéiden fog lovagolni. Valami nem fog stimmelni.

De sztem valószínűbb, hogy csak diszkrét, nem tudom milyen volt életében a habitusa. Arr kell gondolni, hogy ő most is ugyanaz az ember, csak tobbet tud most már. Szóval sztem a habitusa, megnyilvánulásai nem lehetnek teljesen mások, csak bölcsebbek...

2023. márc. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Általában a jó szándékú szellemi létezők nem avatkozhatnak be nyíltan, mert az ilyesmi a szabad akarat megsértése lehet, ezért sugallatok formájában segíthet. Lehet ezért marad rejtve, hogy elkerülje a túl direkt beavatkozást, és ezzel elkerülhető a szabad akaratod megsértése.

Persze az sem zárható ki hogy nem a nagyapád "segít", elképzelhető hogy a felsőbb éned üzeni így a tudatalattidon keresztül.

Az is lehetséges hogy egy ismeretlen szándékú harmadik fél, egy a sok millió szemmel entitás közül üzen így néha.

....és persze lehetséges hogy csak álom.

2023. márc. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Te mit gondolsz, igaza lehet abban, amit tanácsol?

Nem gondolom rossznak, mert akkor nem tanácsokat adna, hanem egyszerűen csak rémisztgetne, ijesztgetne.

Gondolom a tata odafentről azért figyel és próbál ahogy tud, segíteni.

De lehet az is hogy belül érzed, mi lenne a helyes döntés és ezért alakul így az álmod. A végeredmény ugyanaz.

2023. márc. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kicsit megremito volt szamomra, hogy van ilyen. Tenyleg akkor eszmeltem ra, hogy ez nem “csak” egy sima alom mikor mamat tenyleg varatlanul elvitte a mento es nemtudtuk milesz. Azota nem alszom tul nyugodtan az igazat megvallva😄
2023. márc. 22. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!