Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Almomban csak neztem ki a...

Almomban csak neztem ki a volt nagyszuleim ablakan?

Figyelt kérdés

Ongyilkos leszek hamarosan, immar 6. alkalom.


Lefekudtem aludni, ketszer felkeltem, majdnem sirva. Pedig semmi extra nem volt.


Almomban csak neztem ki fotelbol vagy agybol nem tudom, de olyan bekes volt minden, tiszta kek egy-ket kis felhovel, az egyik penge formaju volt es igy foszlott szet ahogy egy felho szokott.


Nem igy lesz, egyebkent, akasztasos-szeru.


Csond volt, beke volt, es csak neztem ki az ablakon, senki nem volt korulottem, egyedul.. en.


Olyan, neutralis-beke volt. Nem voltam szomoru, nem voltam boldog, de... pozitivan ereztem magam, mintha.. minden sulytol ami lehuz megszabadultam volna orokre es ebben a "sulytalansagban" erzem magam.


Jo erzes volt, szeretnek visszamenni, de nem szeretnek visszajonni.


Regi kiserleteknel ilyen nem volt.


2023. máj. 25. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Több doog jutott eszembe..

1.A kísérleted ezúttal sajnos sikerülni fog, de ott az ablak... te benn vagy, a béke, a menny pedig odakint. Tehát elválaszt valami a vágyott állapottól, legalábbis úgy érzed. Másrészt több spirituális elmélet szerint is, az öngyilkosok megrekednek egy bizonyos állapotban és a problémájukat viszik tovább. Tehat semmit nem old meg. Ez által sajnos esélyes, hogy pont nem a békesség állapotába fogsz jutni.


Másik lehetőséget érdemesebb kivárni, mertt értelmezhető az álmod úgyis, hogy ha a lelkedet, elmédet megnyitod mindaz előtt, amire vágysz, a nyugalom, tiszta békesség, akkor az önpusztító gondolatok szertefoszlanak és eljön egy jobb időszak, a jelenlegi negatív állapotból kijutsz majd. De ezt csak te tudod megadni elsősorban magadnak. Attól függ mire vagy nyitott.

Kinyitod az ablakot és beengeded a lelki békét, hagyod szertefoszlani az önpusztító gondolatokat? Vagy maradsz bezárva saját kétséges, önpusztító gondolataiddal és szertefoszlik a lehetősége, hogy jobbra forduljon valami ott benned?

Ezt a két utat jelenti az álom. Én pozitív fordulatnak érzem. De te döntesz.

2023. máj. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, mivel ilyen jellegű álmod most volt először, igy valószínű ez arra utalhat, hogy a dolgok vagy pozitív vagy tragikus jelleggel, de valószínűleg lezárulnak. Természetesen attól függően, hogyan cselekszel.
2023. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit jelent az álmod, de ne tedd meg. Mindenkinek van valaki az életében, akinek fájdalmat fog okozni az elvesztése. A legsötétebb helyzetekből is van kiút. Nekem ez a penge formájú, szerte foszló felhő azt a mondást juttatja eszembe, hogy "a felhők mögött mindig süt a nap". Az öngyilkosságra való gondolataid úgy illanjanak el, mint az a felhő.
2023. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen álmodban néztel ki az ablakon.
2023. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Védelem vagy menekülési lehetőség rossz helyzetekből az ablak. Utána olvastam.
2023. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"valószínű ez arra utalhat, hogy a dolgok vagy pozitív vagy tragikus jelleggel, de valószínűleg lezárulnak"


Igen, ezt megmondtam a pszichiateremnek is. A kovetkezo alkalom lesz az utolso, ezt sem mondtam neki soha.


A halal tragikus mindig az elo szamara, majd lezarul o maga is, irod es egyetertek veled. Csak kicsit atformaltam amit irtal.

2023. máj. 26. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!