Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt a legszebb álmotok?

Mi volt a legszebb álmotok?

Figyelt kérdés
Érdekelne az álom, hogy hány évesek vagytok, hány évesen almodtatok, és hogy mi a nemetek.

2023. máj. 31. 19:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
69%

A "legszebb" álmaim szerintem mind szexuális tartalmuak voltak


Egyszerre minden gyönyörű nő engem kényeztetett szóban és tettekben is.

Kb ilyesmik a legszebb álmaim:D

2023. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
25%

Volt egy ilyen őzikeszemű, mókusmosolyú 14 éves lány... Na azt álmodtam, hogy meglovagol a budin, de nem szexéhségből, szeretetből, átölelve, belehajolva a hajamba...


Probléma: 30 vagyok.

2023. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
22 éves vagyok, és fiú. De már 23 éves vagyok, az álomnak köszönhetően, ugyanis, az álom maga 1 évig tartott. Ami utána alaposan összezavart. Fontos tudni, hogy az álom előtt, én pár napig nem aludtam, hanem olvastam mindenfélét, ezt ne próbálja ki senki, nem tesz jót, és egészségtelen. De, az álmot maga az információ mennyisége okozhatta, ugyanis, az információ rengeteg formában feldolgozható, így hát, ha álmodunk is, és lebontjuk az információt maga a létezésük legelejére, akkor az időbe tellik. Az álmokban általában az idő változóan tellik, de ha nagyon részletes az álom, és nem jössz rá, hogy álmodsz, sokáig tarthat. Bár volt, amikor magukban az álmokon belül egyik helyről a másikra mentünk minden ok nélkül, mintha teljesen természetes lett volna. Ez olyan volt, mintha külső szemlélőként néztem volna magam, és nemtudtam volna dönteni a döntéseimről, márpedig de. A legszebb az egészben az volt, hogy emlékszek szinte mindenre az álomból, miután felkeltem, már neki is indultam, hogy oké, most találkozok vele meg vele, satöbbi, de rájöttem, hogy álom volt.
2023. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Az, amikor álmomban jó nő voltam és szerettek.
2023. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Ez az elősztori... Kirúgtak a melóhelyről, ahol eszméletlenül belezúgtam egy pasiba, aki azóta is a fejemben van folyamatosan.

Azóta 3-szor álmodtam róla, csak sajnos kb fél, vagy egyperces álmok. 💚

Bezzeg az értelmetlen álmok olyan hosszúra nyúlnak, mint egy film. Régi oszt.társak, vagy tök idegen arcok.

2023. máj. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 NTBS ***** válasza:
90%
Erotikus tartalmú.
2023. jún. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Volt egy exemmel egy rendezetlen ügyem, ami miatt mindig szerettem volna bocsánatot kérni tőle, és megbeszélni. De csak halasztottam a dolgot, nem kerestem fel. Aztán fiatalon, váratlanul elhunyt.

Már a halála után egyszer vele álmodtam. Elmondtam neki mindent, amit akartam, bocsánatot kértem, megöleltük egymást. És csak annyit mondott, hogy ne aggódjak ez mind már nem számít, " már nem vagyok itt".

Nem az a kifejezett "jó álom", de nagy hatással volt rám.

2023. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Ja az lemaradt, hogy ezt 34 évesen álmodtam, most 39 vagyok, nő.

#7

2023. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
A legszebb àlmom az volt, amikor sok pénzt talàltam a fûben és szedegettem darabonként boldogan.
2023. jún. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
81%
9: Ne add fel az álmaid, mert ha esetleg szarvasgombát találsz, akkor bizony ez történik.
2023. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!