Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt?

Miért álmodtam ezt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok szabadulni a képtől és az erzestol.

Álmomban egy férfit oleltem, akit amúgy ismerek, nagyon szeretek, de a férjem által a rokonom , így soha nem is néztem rá másképp.

De álmomban hosszan oleltem, és borzasztó jó érzés volt, szinte még most is érzem. Nagyon rosszul érzem magam és nem tudom miért álmodtam ezt.



2023. jún. 1. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Szexhiány.
2023. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Mert az alváshoz kapcsolódó élettani funkciók lezajlottak a testedben.
2023. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Az ölelt férfi valószínűleg manifesztál távolról. Ha ma is róla álmodol és a nemi szervét is felfedezni véled az álmodban, akkor elvesztél.
2023. jún. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
67%
Hiányod van ott lent.
2023. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Az álom a tudatalatti felszínre törése. Elkapott az a pillanat, amire ébren soha nem gondolsz, mert úgymond egy "józanság pajzs" a feleden van, mint egy bukósisak, amiről lepattogzik mindennemű "bűnös" gondolat. De az álomban felszabadul a lélek. Titokban vágysz rá, erről van szó. Az okokat nehéz megtalálni. Nem az a lényeg, mit álmodtál, hanem, hogy mit éreztél közben? Ha jó érzés volt, akkor titokban bejön.

Én is álmodtam már hasonlókat, hogy például ölelek valakit, akit az életben ismerek. De az az ölelés eléggé kényelmetlen, és furcsa volt, így tudom, hogy titokban se vágyok rá. Ha nagyon élvezted álmodban azt az ölelést, akkor van egy rossz hírem: rózsaszín szerelemgáz-szivárgás van az agyadban. Csak a szikra ne gyúljon ki, mert akkor kínozni fog a kettősség.

2023. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!