Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egyre többször álmodok rosszat...

Egyre többször álmodok rosszat. Már félek az alvástól. Lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 22:09
 1/6 anonim válasza:

Ilyen velem is volt az ősszel. Nagyon szörnyű volt, kb két hétig tartott és konkrétan féltem elaludni, féltem, h álmodni fogok, és tényleg szörnyű dolgokat álmodtam. Aztán próbálkoztam azzal, h stimulálom az álmaimat, h meghatározom, h mit akarok álmodni. Nem tudom, h ettől-e vagy mástól de elmúltak, pedig alfába nem sikerült lemennem, csak nagyon erősen gondoltam vmire h miről akarok álmodni, és ha nem is az nap este, de többször előfordult h sikerült azt álmodnom amit akartam :)

Vegyél forró fürdőt, lazulj el, hallgass nyugtató zenét, olvass vmi regény, ha ez sem segít, próbálkozz vmi recept nélküli nyugtatóval, vagy gyógyszerrel alvászavar ellen, pl hova tabletta.

2009. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Sokszor nem pszichés a dolog:D

Ne igyál semmi édeset lefekvés előtt, ne egyél semmit közvetlenül előtte, ne tévézz előtte(az utóbbi a legfontosabb, én évekig küzdöttem rossz álmokkal).

Ha olvasni akarsz, akkor valami light-os családregényt.

2009. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Az álmok mindig jelentenek vmit.emlékszel rájuk?

próbáld meg őket megfejteni apró periódusokban elemezd őket,láss a képek közé!És egy idő után észreveszed hogy nem kell tőlük félned.Ha valami bajod van a magánéletedben v. a munkádban akkor általában rossz álomképek jelennek meg ilyenkor harcolsz a belső éneddel,próbáld megoldani a valós problémákat.De lehet jósálom is ezért kell őket kicsit elemezgetni.Próbáld ki.

2009. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
valamelyik családtagom megőrül, öngyilkosság, többször meghalnak..elrohadnak..60éves férfi a párom és undorodom tőle...ilyesmi.
2009. jan. 21. 23:57
 5/6 A kérdező kommentje:
(18-lány)
2009. jan. 22. 00:00
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet ellene tenni
2023. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!