Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kiesett fog. Azt hallottam ez...

Kiesett fog. Azt hallottam ez azt jelenti hogy a közeljövőben meghal valaki?

Figyelt kérdés

Nyáron egy ismerősöm mintha ilyet álmodott volna hogy kiesik a foga, és azt mondta ez azt jelent hogy a közeljövőben meghal egy közeli rokon, barát..stb. Nem biztos hogy jól emlékszem, de este pont ezt álmodtam. Plusz ez az első álom már hónapok óta, amire teljesen emlékszem.

Tudnátok segíteni?:S


2010. dec. 11. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

A néphit így szól. Nekem bejön, de ne aggódj, ha álmodban nem fájt, nem vérzett, akkor max. hallasz egy halálhírt, ami nem érint közelről. ( Pl. én sokszor híres emberek halála előtt is álmodok ilyet. Megfigyeltem, hogy rá kb. 7-10 napra hallom a hírt).

De azt is jelenti ám, hogy esetleg sokat foglalkozol a fogaiddal. Szóval ne parázz ezeken. Nem érdemes az ilyeneken agyalni, mert akkor csak para lesz az egész élet.

2010. dec. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Igen, szokták ezt mondani de pontosabban tényleg csak akkor hal meg az álmodó hozzá tartozója ha az álomban a fog kiesése fáj vagy nagyon vérzik.Ha csak szimplán kihullik max hallani lehet róla vagy egy nagyon távoli barát,ismerős.

Természetesen egy ilyen álom után nem feltétlen történik meg de én pl ovis koromban ezt álmodtam és meg is halt a dédipapám így én hiszek ebben valamilyen szinten de azért ne aggódj..:D

2010. dec. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Rendszeresen álmodok kieső fogakkal, de nem hullanak az ismerőseim. Mióta fogászati kezeléseim vannak méginkább álmondok ilyeneket.
2010. dec. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát úgy annyira nem foglalkozom a fogaimmal, napi 2× fogmosás meg ilyenek de ezeken kívül nem igen :)

Amúgy álmomban vérezni nem vérzett viszont fájt de annyira nem hogy majd bele pusztultam.

Elég babonás vagyok, meg mikor ezt mesélte ismerősöm, nem sokkal utána az ő anyja mondta hogy az apja (mint az ismerősöm apja) kórházban van, a szívével van valami és nem sok esély van hogy túléli.

Szóval ezek után még jobban paráztam :S

De köszönöm a válaszokat! Remélem nem lesz semmi.

2010. dec. 11. 15:40
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Azt jelenti rossz fogkrémmel fosod a fogaidat.
2010. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám álmodta ezt rendszeresen a papám halála előtt...meg mi is a híres emberek halálát szoktuk megérezni ilyen formában!
2010. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó sokan halhattak volna akkor már meg a környezetemben. :D A kihulló fog inkább félelmet jelent a veszteségtől, vagy az attól való félelmünket, hogy mások hogy látnak minket, vagy attól, hogy mások előtt zavarba jövünk, esetleg hogy általánosságban sokat aggódunk. Egy másik megközelítés szerint erőtlenségre, energiahiányra, önbizalomhiányra utal és hogy határozottabbnak kellene lenni.
2010. dec. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát ebben a második jelentésben is van valami..:/
2010. dec. 12. 12:22
 9/12 anonim válasza:

fog

Ha egészséges: nagy önbizalom, magabiztosság,szexuális erõ, kiegyensúlyozottság. Ha kiesett: félsz az elmúlástól, az öregedéstõl, feleslegessé válástól, magánytól, jelentheti rokon halálát is. Férfiaknál a kiesett fog: félelem a férfiasság elvesztésétõl. Nõknél a kiesett fog: félelem szüzesség elvesztésétõl. Mindenképp valami fontos értéknek az elvesztését jelenti. Ha törött: Tiszteld az öregek tanácsait! Ha romlott: önbizalom hiánya, ne hanyagold el önmagad! Ha kihullott sok vagy minden fogad: félelem, szorongás. Ha ez utóbbi visszatérõ álomként jelentkezik: nagyfokú szorongás. Akinek nincs: kiszolgáltatottság.Ezüst fog: lustaság. Arany fog: sznobság, butaság, de gazdagság is.

2013. febr. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nekem is visszatérő álmom a fogam kiesése.

Szerintem is valami veszteséggel kapcsolatos, de ez nem mindig negatív.

Ma éjjel is kiesett a fogam. Azt hiszem ma leszámoltam olyan kapcsolatokkal amik ne szolgálják a fejlődést, senkinek.

2013. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!