Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon van jelentősége ennek...

Vajon van jelentősége ennek az álomnak?

Figyelt kérdés

Egy jó barátom nagyon őrült gyerek, pont 1 éve jártam vele, de most nagyon jóban vagyunk és van neki most egy kapcsolata amiben nagyon jól érzi magát... nade nem ez a lényeg... multkor mesélte hogy olyat álmodott hogy valami háború volt meg lövöldöztek és 1 parkolón akaszottak fel embereket. És én is köztük voltam... azok valami rabok voltak meg ott szelektálták az embereket hogy kit akasztanak kit nem meg ilyenek és a kezemben tartottam egy 50 kilós disznó combot, amit alig birtam el mert nagyon kicsike vagyok aztán ő valami magas épületen volt és puskával lövöldözött, hogy kiszabadítson, aztán elkezdtünk futni és vége :D van ennek valami jelentősége? :D


(bocsi a grammatikai hibákért ha van valami hiba légyszíves javítsatok ki, nagyon megköszönném, mert meg szeretnék tanulni helyesen magyarul :) )


2010. dec. 13. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi jelentösége nincs. Sokat tv-zik, játszik a gépen.
2010. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
meglehet... köszönöm :D
2010. dec. 13. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!