Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt a'lmodtam hogy anyuka'm...

Azt a'lmodtam hogy anyuka'm meghalt! Mit jelent az hogyha meghal valaki az a'lmomba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
A meghaltnak hosszú életet, amúgy esős időt.
2011. márc. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tom Benko ***** válasza:
44%
Túl sok horrorfilmet néztél vagy túl keveset. :) Vagy bármi egyéb, találj ki rá valamit. A többi is így csinál.
2011. márc. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
A halál valaminek a végét, lezárását jelenti. Ha már idősebb vagy, huszonéves, akkor talán azt jelentheti hogy már el kéne szakadni tőle, nem kell belekapaszkodni.
2011. márc. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
17%
Én azt olvastam az álomfejtő kőnyvekben h az vmi jót jelent...
2011. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Az álomfejtő könyvekben a halál nem a halált jelenti.Ez így túl egyszerű,és nem lenne szükség álomfejtő könyvre.Ezért az álomfejtő könyvek írói arra törekszenek hogy semmi se azt jelentse ami,hanem valami egészen mást.
2011. márc. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
64%
Én is úgy tudom,hogyha élő embert látsz álmodban meghalni,az sokáig fog élni!
2011. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Olvastam róla könyvekben, az élő ember halálát az álomban.

Szerintük szerencsét jelent számodra a közeljövőbe!

2011. ápr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Sigmund Freud szerint ha valakinek a halálával álmodsz, az egyszerűen csak annyit jelent, hogy a halálát kívántad. Nem feltétlenül most, hanem egyszer valamikor az életed során, akár csak egy pillanatra is. Valószínűleg nem is tudatosan.

Azt, hogy ebből az elméletből mennyi igaz, azt mindenkinek saját magának kell eldöntenie. Az viszont biztos hogy nem azt jelenti hogy anyukád meg fog halni.

2011. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tom Benko ***** válasza:
Azóta eltelt száz év. Freudból csak annyi maradt meg szinte, hogy a pácienssel beszélgetni kell.
2011. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
azt, hogy tovább fog élni.. valami ilyesmi.
2011. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!