Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez asztrális utazás vagy...

Ez asztrális utazás vagy alvásparalízis?

Figyelt kérdés
Felkeltem ma este a testemből miközben félig aludtam de hallottam a zenét meg a külső zajokat körülöttem . És amikor elhagytam egyszer a szobámat (minden zajra azt hittem hogy betörő) Akkor olyan érzésem volt hogy víz alatt vagyok és nagyon nehéznek és furcsának éreztem magam. Eközben a testem ugyanúgy az ágyban feküdt.
2011. ápr. 7. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

biztos vmi erőset szívtál...

itt mindenkinek ilyen élénk a fantáziája?

2011. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem szívtam semmit se
2011. ápr. 7. 13:12
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
az a baj
2011. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
nem alvásparalízis mert abban nem tudsz mozdulni, nem kelsz ki a testedből. max asztrálutazás de azt meg nemhiszem hogy ilyen egyszerűen megcsináltad mert azt álltalában gyakorolni kell mire nagynehezen sikerül. a leg valószínűbb hogy álmodtad
2011. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sima, egyszerű félálom. Velem is gyakran megesik.
2011. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen őrült vagy.
2011. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
nem azért, de szerintetek hogyan láthatjátok magatokat test nélkül? mivel nincsenek érzékszerveid sem, ezért nem is láthatsz:D
2011. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ez most komoly emberek? :DDD
2011. ápr. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyszerűen álmodtál. Ettől még hallhattad a külső dolgokat, és beépíthetted az álomba.

Velem pl. az volt, hogy aludtam, körülöttem pedig ment a TV. Ettől az egyszerű repülős álomból, az lett, hogy egy volt FBI tag vagyok, aki tömeggyilkos lett, ezért most menekülök a vadászgépek elől, amik mögöttem jönnek xDD

2011. ápr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 xd012345 válasza:
A szellemed kikelt a testedből
2012. jan. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!