Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van jelentősége ennek az...

Van jelentősége ennek az álomnak? Mit jelenthet az, hogy "némán sikítottam"?

Figyelt kérdés
Hanyatt aludtam(soha nem szoktam) és a kezeim a szívemnél voltak és nyomtam ott a szívemnél(így ébredtem)álmomban sikítani próbáltam,de ilyen nagyon durván,de egy hang se jött ki,némán sikítottam,ahogy bírtam,és amikor felébredtem ,akkor se tudtam megszólalni,kb majdnem szívrohamot kaptam,és a kezeim is jéghidegek voltak,és én se vágtam le h mivan velem,mert nem tudtam,hogy most álmodok,vagy mivan?! aztán felkapcsoltam a villanyt,ittam és visszafeküdtem.És utána álmodtam vmi másik hülyeséget.
2011. ápr. 7. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez velem is megtörtént gyermekkoromban. Én is nagyon megijedtem, mert nemcsak megszólalni, de mozdulni se tudtam (pedig már ébren voltam) és azt hittem, hogy akkor lélegezni se fogok tudni és megfulladok. Aztán valahol olvastam, hogy ez a holdkórosság ellentéte, mert ebben az esetben ébren nem tudok mozogni, míg a holdkóros meg alva mozog (jár). Ha olyasmi is előfordulna, hogy nemcsak mozdulni nem tudsz, hanem lélegezni se, akkor egy hirtelen rántásszerű belélegzéssel meg tudod indítani.
2011. ápr. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez alvásparalízis.
2011. ápr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 petya14 válasza:
velem is ugyan az történik folyamatosan ami a második komissal.És már volt olyan h majdnem megfulladtam én nagyon félek ettől
2011. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amiről írtatok, az az alvásparalízis. Azt jelenti, hogy te már ébren vagy, de a tested még alszik. Ilyenkor nem tudsz mozogni, és hallucinálhatsz is, de nem fog történni semmi.


És, hogy a kérdésre is válaszoljak: nincs minden álomnak jelentése, nem kell minden rémálommal azonnal GYK-ra jönni.

2011. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyermekkoromban megtörtént velem is. Igazából többször is, engem mindig elraboltak és általában cipeltek a vállukon ilyen sötétben ismeretlen helyen
2011. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen alvásparalízisem: Felkeltem nem bírtam megmozdulni és halucináltam tovább az álmomat. Aztán erőt szedtem vagy nem is tudom hogy mondjam és majdnem leborultam az ágyról... :)
2012. júl. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!