Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 1. új házzal álmodok.2. egy...

1. új házzal álmodok.2. egy kiszemelt leányzóval, akinél én a harmadik pasi vagyok (álmomban, külön időpontokban)?

Figyelt kérdés

a párkapcsolatom nem éppen a legjobb időszakát éri...és jött egy lány, aki felkavart minden. rá értem az új házat.


de! ez a lánnyal álmodtam ma is...és az álmomban az egyik ismerősöm elmondta, hogy a héten már a harmadik pasit viszi haza? (mivel álmomban lakótársak voltak,bár élőben nem is ismerik egymást)


--> ez azt jelenti, hogy ne kezdjek azzal a lánnyal, mert meg fog csalni és csalfa lesz?


2011. jún. 1. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
az álmod azt jelenti,hogy nyerni fogs egy rózsaszín kanapét és elhagyod majd a bal cipődet
2011. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy gondolkodsz azon, hogy szerinted csalfa lesz. Az álmokat Te generálod, a saját gondolataid és érzéseid jelennek meg bennük.
2011. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!