Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt álmodtam...

Mit jelent ha azt álmodtam hogy rengeteg szarvasbogár van a szobámban?

Figyelt kérdés

Fontos esemény előtt állok, holnap lesz egy nagyon nagyon fontos vizsgám.

Az álmomban a szobámban voltam, először egy szarvasbogarat láttam meg, majd amikor jobban körbenéztem, egyre többet és többet láttam meg, szinte már lépni se tudtam a szobámban, annyira sok volt. Igazából nem félek tőlük, de a mennyiségük miatt, mégis megijedtem. Mert még ha egy darab van, akkor, jó... na de ennyi? Mit jelenthet ez?


2011. jún. 10. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy ír álmoskönyv szerint: nagyon fontos vizsga előtt rengeteg szarvasbogárral álmodni jelent

1. humán tárgyból vizsgázónak: kiváló eredményt,

2. reál tárgyból vizsgázónak: kezdeti megtorpanást, majd egyre magabiztosabb kibontakozást,

3. babonás értelmiséginek: figyelmeztetést, hogy a tudásában bízzon és hagyja a francba azokat a nyüves szarvasbogarakat.

2011. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónál a pont! :)
2011. jún. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát a grafika nem tudom hogy humán -e vagy reál dolog, de nagyon jól ment! Köszi a válaszolónak!
2011. jún. 13. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!