Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent egy halott rokonomm...

Mit jelent egy halott rokonommal álmodni?

Figyelt kérdés
HA egy halott rokonommal álmodok elképzelhető hogy üzenni akar nekem valamit? Esetleg jóvátenni vmit amit mikor még élt nem tett?
2011. júl. 3. 21:59
 1/5 anonim válasza:
100%
Bármit jelenthet! Én a halott dédnagyapámmal álmodtam az apám halála előtt pár hónappal. Szomorú volt és láttam rajta, hogy bántja valami, de nem merte elmondani nekem. Én meg persze nem értettem, hogy miért ilyen rosszkedvű. Előtte és utána soha többet nem álmodtam vele. Apámmal nagyon jó viszonyban voltak, mivel az unokája volt sok időt töltöttek együtt. Én ezt az álmot így értelmeztem, szerintem nem volt véletlen.
2011. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nem tudom, engem is érdekelne. Én anyukám halála után majdnem minden nap vele álmodtam, néha még most is. Voltak rémálmok is vele de pár kellemesebb is...
2011. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

halott emberrel álmodni esőt jelent.

De most megragadom az alkalmat és minden kedves gyakorikérdések tagot megkérnék, hogy ha ilyeneket kérdeznének előbb nézzék meg az álmoskönyvet.

2011. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Én azt hallottam, hogy halott rokonnal álmodni, az öregedés jele. :) Szerintem nincs benne semmi ami az ezotériához kapcsolódna. Én is álmodtam már olyanokat hogy együtt van az egész család (a halottakat is beleértve), nincs ebben semmi.
2011. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennek annyi jelentése van, hogy még nem felejtetted el. Ennél több infó az már a te magánügyed.
2011. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!