Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtők? Mit jelent, ha...

Álomfejtők? Mit jelent, ha álmomban meglehetősen sok pénzt találtam?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam az éjjel, hogy párommal vásároltunk egy bevásárlóközpontban. Épp egy sportüzletben voltunk /pipa a márkajelzése/ amikor ő jött felém tolva a babakocsit, amiben az 1 éves lányunk ült. Épp előtte akasztottam le egy gyerek rövidnadrágot és a zsebébene gy zacskóban egy köteg pénz volt, így modntam neki, hogy gyorsan menjünk be egy öltöző fülkébe. Hogy ne legyen fetűnő leakasztottam még egy nadrágot, egy nőit, amiben megint talátam két köteg félbehajtott pénzt összegumizva. Megszámolá nélkül is több milliónak tűnt.

Ez vajon mit jelenthet?


2009. márc. 31. 07:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Sok pénzre VÁGYSZ, valószínűleg ez lehet. :) Esetleg láttál a valóságban vagy a tévében egy köteg pénzt és ezt dolgoztad fel álmodban.
2009. márc. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

igaza van az elöttem szólónak.


àlmunkban félelmeink és vágyaink jelennek meg azzal amit látsz hallasz nap mint nap.


Vagy is vagy a tv-ben vagy egy storiban hallotál hogy a zsebében volt köteg pénz, vagy éppen pénzügyi gondban vagytok, vagy csak vágysz arra hogy nike cuccokat vehess magadnak számolatlanul. Az álom elég intenzív lehetett ha még ébredés után is emlékszel rá. Lehet hogy a pénzügyi helyezetetek és a tv-ben egy filmben látott dolgok keverednek össze.

2009. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A mondás szerint: éhes disznó makkal álmodik, vagyis: álmod arra utal, hogy pénz szűkében, netán adósságban vagy és pénzhez szeretnél jutni. Tehát gondolataidat .- ezért, vagy azért - nagy részben a pénz, illetve annak előkerítése uralja. Kívánok Neked annyit, ami kihúzna a bajból!
2009. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát nincs anyagi gondunk, nem vágyok nike cuccokra sem, úgyhogy még mindig megfejtetlen számomra.
2009. márc. 31. 17:14
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja és Tv-t bő egy hete nem is néztem...
2009. márc. 31. 17:15
 6/13 anonim válasza:
küld el felét megmondom a frankót ; SENKINEK NE HIGGY !!!!
2009. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon érdekes álom volt ez. Ismerek valakit aki ért ehhez, de beletelik pár napba, míg beszélni tudok vele. Ha érdekel, nézz be majd megint...

Addig itt küldök el"álmos" sztorit, hátha valakit érdekel

[link]

2009. ápr. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
9%

most komolyan ez az emberek legnagyobb baja?

én tegnap álmomban a pokol mélyén fagyiztam egy sárkány hátán egyszer csak fotel....mégse gondolkodtam el h mit jelenthet :D

2009. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Beszéltem vele, de nem hajlandó így "üzengetni" Azért mondott valamit az anyagiakhoz való ragaszkodásról, földhözragadtságról, és hogy a lélekhez való felemelkedés lenne a kívánatos, szóval ilyenekről.
2009. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Machár Szilvia álmoskönyve ezt írja:

PÉNZ-Általában:hiányérzés, de nem anyagi természetű.

Papírpénz:felmentésre, megbocsátásra vágysz.

Gazdag ember álmában a pénz:érzelmi zűrzavar, támpontkeresés. A pénz gyakori az olyan emberek álmában akik pénzel kívánnak pótolni, helyettesíteni, pénzel nem szerezhető élményeket.

2009. ápr. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!