Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek a rémálmok?

Mit jelentenek ezek a rémálmok?

Figyelt kérdés

Mindegyik rémálomnak ugyanaz az alapja. Üldöznek és meg akarnak ölni. Az álmomban próbálok védekezni, de utána visszatérnek és megint üldöznek. Több esetet tudok felhozni... Néha kicsit zavarosak, csapongóak. Előre szólok, lehet, hogy egy kicsit hosszú lesz...

Ma éjjel azt álmodtam, hogy 2 osztálytársammal épp át akartunk menni a főutcán amikor 3 motoros körbevett minket és letérítettek az útról. Abból 2 magas faszi és 1 alacsonyabb nyomibb volt. Egy borzasztó nagy gépfegyverük volt amivel a falhoz állítottak minket és mondták, hogy dobjuk el az értékeinket. Amikor magunk elé dobtuk a táskánkat el kezdték kutatni én pedig próbáltam jelezni a többieknek, hogy MOST! most támadjuk meg őket, kicsit később észrevették, amikor az egyikre ráugortam. Kinyomtuk a szemüket, majd elmenekültünk, utána átváltottunk egy másikba, de mégis ugyanebbe. Az egyik része az volt, hogy itthon voltam, de mégis máshol laktunk és más volt a szobám is. Akkor is rémálmaim voltak. Ugyanezzel a 3 faszival, akik a fiú osztálytársamnak a fejére egy fekete zsákot húztak és úgy szórakoztak vele, hogy mikor fogják lelőni. A másik lány osztálytársamnak a táskája pedig tele volt szépirodalmi művekkel, versekkel és azokat is el kezdték felolvasni. És vártuk a halálunkat... Ez volt az egyik része, a másik folytatás pedig az volt, hogy bementem a belvárosba egyedül. Ott találkoztam osztálytársokkal, akik sírtak. Mind mind sírtak, de nem mondták el, hogy mi történt. Majd odajött a barátom, az álmomban már szakítottunk, és tök szakadtul nézett ki, kicsit hosszúkás volt a haja, szakadt szürke ruha. Szóval borzasztóan. Az osztálytársaim, pedig szörnyülködtek rajta, én meg elvittem a barátomat, hogy ne cikizzék, és hogy rendbe hozzam. Egyszer csak megint "otthon" voltam... Anyával indultunk a parkba sétálni, és miközben sétáltunk a parkban egyszer csak megláttam a 3 gyilkos közül a főnököt. Velünk szembe jött. Próbáltam elfordítani a fejem, de mégis észrevett és követett minket. Az nyugtatott meg, hogy sok ember volt, és tudtam, hogy most nem fog megölni mindenki szeme láttára. Szóval követett minket, és anyum mondta, hogy furcsa az arca, mert a szemében semmi kedvesség, vagy valami jó szándék sem tükröződik, meg a gyűlölet sem. Az az a nagy ürességet láttuk a szemében. Elég félelmetes alak volt. Utána már a főgonosz lakásán voltunk keresztapámmal, és beszélgettünk ezzel a fickóval. Mondta keresztapum, hogy addig élsz amíg meg nem találja az otthonodat, mert utána megöl. Én meg tökre pánikba estem, mert 2 házzal odébb laktam. Szóval tök közel hozzá. Következő képkocka az, hogy már jön értem... Hogy megöljön azért, amit csináltunk vele. Én könyörögtem, neki, hogy hagyj éljek még, mert szeretek élni, és nem akarok még meghalni! Erre azt mondta, hogy a nappaliban élhetek egy kis ideig. (? kicsit hülyeségnek hangzik)De mondtam neki, hogy nem tudok csakis ott élni és végül megint az lett a vége, hogy el kezdett üldözni én pedig felkeltem.

Most nem írom le a másik ehhez hasonló álmomat, mert kb. ugyanilyen terjedelmű lenne. De ha valakit érdekel, akkor szóljon és leírom.


2011. júl. 24. 07:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele próbálj kevesebb ilyen jellegű filmet nézni.
2011. júl. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!